Meniu
Prenumerata

pirmadienis, vasario 26 d.


KAROLIS III
R. Sunakas: karaliui Karoliui III vėžys diagnozuotas ankstyvos stadijos
ELTA
Scanpix
Karalius Karolis III.

Vėžio diagnozė 75 metų karaliui Karoliui III buvo nustatyta anksti, antradienį pranešė Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Rishi Sunakas.

„Laimė, tai buvo aptikta anksti, ir dabar mes visi linkime, kad jis gautų reikiamą gydymą ir visiškai pasveiktų“, – transliuotojui BBC sakė R. Sunakas.

JK premjeras sakė, kad po vėžio diagnozės nustatymo jis nuolat bendrauja su monarchu ir kad jų bendravimas tęsis įprasta tvarka.

Bakingamo rūmai pirmadienį pranešė, kad Karoliui III diagnozuotas vėžys ir jis pradėjo gydymą, o tai paskatino palaikymo bangą iš viso pasaulio.

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas „X“ platformoje palinkėjo Karoliui „greitai pasveikti“ ir pridūrė: „Mūsų mintys yra su Didžiosios Britanijos žmonėmis“.

JAV prezidentas Joe Bidenas sakė, kad „ką tik išgirdo“ šią žinią ir yra „susirūpinęs“ dėl karaliaus Karolio, o Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau sakė, kad jis ir tauta „galvoja apie jo didenybę karalių Karolį III, besigydantį vėžį“.

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas savo socialiniame tinkle „Truth“ parašė, kad karalius yra „nuostabus žmogus“ ir kad „mes visi meldžiamės, kad jis greitai ir visiškai pasveiktų!“

Australijos ministras pirmininkas Anthony Albanese žurnalistams sakė, kad „visi australai siųs geriausius linkėjimus karaliui Karoliui, kad jis greitai pasveiktų“.

Izraelio užsienio reikalų ministras Israelis Katzas pasiuntė „žydų tautos draugui karaliui Karoliui maldas ir linkėjimus visiškai ir greitai pasveikti“.

2024 02 06 10:58
Spausdinti