Meniu
Prenumerata

trečiadienis, rugpjūčio 17 d.


SOCIALINIAI TINKLAI
„Twitter“ užblokavo 100 su Rusija siejamų paskyrų
BNS

Socialinis tinklas „Twitter“ pranešė visam laikui užblokavęs 373 paskyras, tarp jų – 100 su Rusija siejamų paskyrų.

„Atlikę savo tyrimus visam laikui sustabdėme 373 su šalių vyriausybėmis susijusių paskyrų veiklą... dėl mūsų politikos pažeidimų“, – pranešė kompanija.

Sustabdytos su Rusija siejamos paskyros priskiriamos dviem vartotojų grupėms. Pirmajai iš jų priklauso 69 paskyros, susijusios su Rusijos valstybiniais subjektais.

„Kai kuriose šių paskyrų buvo platinami pranešimai, susiję su Rusijos vyriausybe, o kita tinklo dalimi daugiausia buvo siekiama pakirsti pasitikėjimą NATO ir Aljanso stabilumu“, – sakoma „Twitter“ pranešime.

Be to, buvo panaikinta 31 paskyra, susijusi su interneto „trolių fabriku“ laikoma įstaiga, oficialiai vadinama „Interneto tyrimų agentūra“ (IRA), ir Rusijos vyriausybinėmis struktūromis. Kompanijos duomenimis, pranešimai šiose paskyrose buvo nukreipti prieš JAV ir Europos Sąjungą.

„Twitter“ taip pat pašalino apie 130 vartotojų, susijusių su Iranu ir bandžiusių „sužlugdyti viešą diskusiją per pirmuosius 2020 metų JAV prezidento rinkimų kampanijos debatus“.

Tinklas užblokavo ir 35 paskyras, susijusias su Armėnijos vyriausybe.

„Šios paskyros buvo sukurtos pranešimams, nukreiptiems prieš Azerbaidžaną, platinti“, – nurodė kompanija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 02 24 10:37
Spausdinti