Meniu
Prenumerata

šeštadienis, rugsėjo 23 d.


KORONAVIRUSAS
„Wizz Air“ stabdo skrydžius į Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją
BNS

Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ dėl koronaviruso protrūkio ir Vyriausybės taikomų draudimų keliauti nuo šeštadienio beveik trims savaitėms stabdo skrydžius iš Lietuvos į Vokietiją, Prancūziją ir Ispaniją.

Šios šalys Lietuvoje yra įtrauktos į rizikingų dėl koronaviruso šalių sąrašą, į kurias rekomenduojama nevykti. Sąraše iš viso yra 18 valstybių.

„Wizz Air“ informuoja, kad kaip ir ankstesniais atvejais, bilietus įsigiję keleiviai gali rinktis gauti 120 proc. sumokėtos sumos į savo „Wizz Air“ sąskaitas ir pinigus kitoms kelionėms panaudoti per dvejus metus arba susigrąžinti 100 proc. sumokėtos sumos.

„Keleiviai gali rinktis šią galimybę, tačiau ji užims daugiau laiko“, – teigiama bendrovės pranešime spaudai. 

Keleiviai, kurie užsisakė bilietus per kelionių agentūras, įskaitant internetines kelionių agentūras, kviečiami susisiekti su įmone, kurioje įsigijo bilietus.

„Wizz Air“ rekomenduoja keleiviams susisiekti su atsakingomis institucijomis, kad gautų tikslią informaciją apie kelionių apribojimus ir patvirtinimus dėl kelionės sąlygų. Aviakompanija primena, kad keleiviai yra atsakingi už tai, jog prieš keliaudami į pasirinktą šalį žinotų apie kelionės sąlygas, susijusias su atvykimo šalimi.

Bendrovė jau anksčiau sustabdė skrydžius į Italiją, Izraelį, Norvegiją,

Rizikingų valstybių sąraše yra Kinija, Honkongas, Iranas,  Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Italija, Prancūzija, Vokietija ir Ispanija, Islandija, Norvegija, Švedija, Austrija, Danija, Nyderlandai, Šveicarija, Egiptas.

Pasaulyje registruota daugiau nei 145 tūkst. susirgimų COVID-19, 5,4 tūkst. žmonių mirė, beveik 72 tūkst. pasveiko. Lietuvoje iki šiol registruoti septyni koronaviruso atvejai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 03 14 10:38
Spausdinti