Meniu
Prenumerata

sekmadienis, spalio 1 d.


COVID-19
A. Dulkys: artimiausias dvi savaites COVID-19 susirgimų piko dar nepasieksime
BNS
Fotobankas
Kauno ledo rūmų vakcinacijos centras.

Per artimiausias dvi savaites susirgimų COVID-19 piko Lietuva dar nepasieks, ateityje gali būti svarstomos įvairios priemonės, taip pat – ir kaukių dėvėjimas lauke, savo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Aš manau, kadangi dabar situacija ir tendencijos toliau yra blogėjančios ir, matyt, artimiausių dviejų savaičių bėgyje mes dar to piko nepamatysime, tai aš labai natūraliai priimu, kad atsiranda visokių pasiūlymų, ką dar galbūt reikėtų daryti“, – žurnalistams pirmadienį sakė ministras.

Jo teigimu, iš pradžių atrodė, kad ir patalpose kaukių dėvėjimas gali tapti rekomendacija, bet, situacijai blogėjant, ją teko sugriežtinti.

Vis dėlto ministras sakė, jog iš pradžių reikia palaukti ir pažiūrėti, kaip situaciją veikia esamos priemonės.

„Manau, kad čia reikia diskusijų, dinamikos ir skaičių pasižiūrėjimo. Mes nespėjame įvesti priemones, neduodame pamatyti jos efekto ir jau visi tikimės kitos“, – apie galimą privalomų kaukių įvedimą sakė A. Dulkys.

Reikalavimas uždarose patalpose dėvėti kaukes sugrąžintas nuo mėnesio pradžios, praėjusį penktadienį.

Iki tol turintiesiems galimybių pasą, t. y. vakcinuotiems arba koronavirusu persirgusiems žmonėms, kaukių dėvėjimas patalpose buvo rekomenduojamas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 10 04 12:52
Spausdinti