Meniu
Prenumerata

trečiadienis, vasario 21 d.


Iš „Go Vilnius“ atleistas Darius Udrys šį sprendimą skundžia teismui
BNS
(BNS nuotr.).

Liepos pradžioje agentūros „Go Vilnius“ vadovo posto netekęs Darius Udrys teigia, kad jį atleidęs miesto meras Remigijus Šimašius rėmėsi ne įmonės rezultatais, o pasisakymais socialiniuose tinkluose.

Jis apskundė teismui  sprendimą atleisti jį iš pareigų, taip pat prašo moralinės žalos atlyginimo. „Manau, atidiems žmonėms visiškai aišku, kad mero nutarimas mane atleisti iš „Go Vilnius“ direktoriaus pareigų nesusijęs su darbo kokybe ir pasiektais rezultatais. Kadangi meras mane atleisdamas išsakė visokių tikrovę neatitinkančių priekaištų, nematau kito kelio, kaip ginti savo reputaciją teisinėmis priemonėmis“, – savo „Facebook“ paskyroje skelbia D.Udrys. Jis taip pat nurodo, kad siekdamas pripažinti atleidimą neteisėtu jis šią savaitę pateikė ieškinį teismui. „Po to seks kiti žingsniai. Už man dėl atleidimo kilusią moralinę žalą prašysiu teismo simbolinės 100 eurų kompensacijos. Labai gaila kad tenka eiti šiuo keliu, bet, deja, jaučiuosi priverstas tai daryti nepaisant geriausių mano norų“, – nurodo D.Udrys.
„Po to seks kiti žingsniai. Už man dėl atleidimo kilusią moralinę žalą prašysiu teismo simbolinės 100 eurų kompensacijos. Labai gaila kad tenka eiti šiuo keliu, bet, deja, jaučiuosi priverstas tai daryti nepaisant geriausių mano norų“, – nurodo D.Udrys.
D.Udrį Vilniaus meras iš įmonės, atsakingos už savivaldybės investicijas, vadovo pareigų atleido liepos 7 dieną. Tuomet meras per atstovą spaudai informavo, kad sprendimas priimtas dėl netenkinančių įmonės rezultatų, esą D.Udrys neišnaudojo savo komandos potencialo. D.Udrys yra R.Šimašiaus vadovaujamo Liberalų sąjūdžio narys. Jis BNS sako neketinantis trauktis iš partijos, nes per veiklą joje susipažįsta „su įdomiais, liberalioms vertybėms atsidavusiais žmonėmis, su kuriais malonu dirbti ir bendrauti“. D.Udrys sulaukė kritikos, kai „Facebook“ prie nuotraukos su partizanų atsišaukimu, raginančiu nepalaikyti kolūkių steigimo, kuriame buvo parašyta „Mirtis išdavikams“, jis paliko repliką „O žudyti kolchozų organizatorius – moralu?“ Jis taip pat klausė: „Pagal kokią definiciją kolūkio organizavimas prilygsta nusikaltimui prieš žmoniją, už kurį etikos normos leidžia grasinti nužudymu?“, o vėliau įdėjo citatą su terorizmo apibrėžimu. Į D. Udrio pasisakymus reagavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, konservatoriai paragino merą atleisti jį iš pareigų. Meras tuomet sakė vertinsiantis D.Udrį pagal pasiektus rezultatus, ne pasisakymus socialiniuose tinkluose. „Sėdint XXI amžiaus pradžioje šalyje, kuri žengia demokratijos keliu ir kurioje reikalai klostosi į gerą, žmonės pamato laisvės vertybės, gyvena komfortiškai ir tolerancijos sąlygomis, pabandyti iš šios dienos pozicijų teisti žmones, kurie pokario metais kovojo už tai, kad mes šiandien tai turėtumėme – man atrodo, tai neadekvatu“, – tuomet BNS teigė meras. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.
2017 07 21 16:47
Spausdinti