Meniu
Prenumerata

trečiadienis, balandžio 24 d.


SAM
Iš pareigų traukiasi A. Dulkio patarėja komunikacijai A. Šuksta
BNS
Sveikatos apsaugos ministerija
A. Šuksta.

Iš pareigų traukiasi sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio patarėja komunikacijai Aistė Šuksta, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

„Šiandien atsistatydinu iš ministro A. Dulkio patarėjos pareigų. Prisiimu atsakomybę už esamas ir galimas pasekmes, kurias sukėlė mano priimti sprendimai dėl SAM komunikacijos“, – pranešime teigė patarėja.

Ji taip pat sakė apgailestaujanti dėl neigiamų reakcijų, kurias sukėlė jos priimti sprendimai.

„Laida „Kitokie pasikalbėjimai“ pasiekė žmones, kurių įprastais žiniasklaidos kanalais būtume nepasiekę. Mano pareiga buvo organizuoti ir koordinuoti visą komunikacijos procesą, todėl prisiimu atsakomybę už visas sudedamąsias jo dalis. Apgailestauju, kad mano sprendimai sukėlė neigiamas reakcijas visuomenėje. Neturėjau jokių ketinimų pasielgti netinkamai nė vienos iš dalyvaujančių pusių atžvilgiu“, – sakė A. Šuksta.

„Tikiu tuo, ką daro ministras. O mano tolimesnis buvimas komandoje pradėtų kenkti numatytiems darbams. Dėkoju visai SAM komandai už sunkų darbą ir neblėstančią viltį, kad mums visiems pavyks išsaugoti kuo daugiau sveikų žmonių. Linkiu sėkmės“, – pridūrė ji.

Praėjusią savaitę Sveikatos apsaugos ministerija sulaukė kritikos paaiškėjus, jog ruošėsi sumokėti prodiuseriams už laidą „Kitokie pasikalbėjimai“, kurioje dalyvavo ministro visuomeninis patarėjas, chirurgas Edgaras Kulikauskas, žinomas Ciniško chirurgo slapyvardžiu.

Pats pašnekovas teigė apie sandorį nežinojęs, tai patvirtino ir laidos rengėjai.

Kilus skandalui, „Kitokių pasikalbėjimų“ kūrėjai ir ministerija pranešė, jog už laidą mokama nebus. Su mokesčiais ji turėjo kainuoti 12 tūkst. eurų.

A. Šuksta sveikatos apsaugos ministro politinio pasitikėjimo komandoje pradėjo dirbti pernai gruodžio viduryje, kai A. Dulkys tapo ministru.

Ji į Sveikatos apsaugos ministeriją atėjo iš Valstybės kontrolės, kuriai anksčiau yra vadovavęs A. Dulkys.

Ten ji dirbo Komunikacijos skyriuje, anksčiau yra dirbusi Tarptautinių ryšių ir Personalo skyriuose.

Ji taip pat yra dirbusi farmacijos kompanijos „Forans“ personalo skyriuje, vykdančiąja prodiusere kompanijoje „Telekoms TV“, televizijos kompanijos „T Link sprl“ įgaliotąja atstove.

A. Šuksta Klaipėdos universitete yra įgijusi žurnalistikos bakalauro laipsnį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 10 04 11:15
Spausdinti