Meniu
Prenumerata

trečiadienis, vasario 21 d.


„REGITRA“
Iš pareigų traukiasi „Regitros“ generalinis direktorius D. Prevelis
BNS
Fotobankas
D. Prevelis.

Iš pareigų traukiasi „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis, trečiadienį informavo valstybės įmonė.

Kaip nurodoma pranešime, tokį sprendimą D. Prevelis priėmė reaguodamas į antradienį vykusį susitikimą su vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite ir „vėliau į visai kitokio pobūdžio pasirodžiusią informaciją viešojoje erdvėje“.

„Vakarykščio susitikimo su ministre metu aptarėme situaciją, įvedus naująją sistemą, tačiau vėliau per televiziją išgirdau ministrės pastabas, su kuriomis nesutinku. Viso projekto eigoje buvo ne kartą kartota – projektui įgyvendinti skirtas laikas yra per trumpas. Tuo tarpu viešojoje erdvėje pasirodė ministrės komentarai apie neva įmonės nenorą siekti projekto tikslų“, – teigė D. Prevelis.

Pasak jo, tai demotyvuoja įmonės komandą ir kenkia jos reputacijai.

„Tai menkina mūsų įmonės atliktus geruosius pokyčius, kartais lenkiančius ir patirtis kitose Europos šalyse. Noriu pabrėžti, kad projektas startavo laiku ir yra toliau vystomas, o pagrindinis tikslas pasiektas – „šešėlis“ keliamas į paviršių“, – komentavo „Regitros“ vadovas.

Įmonės teigimu, vadovas kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją, prašydamas nutraukti darbo sutartį.

Antradienį Vidaus reikalų ministerija išplatino pranešimą, kuriame A. Bilotaitė paragino valstybės įmonę per savaitę pašalinti klientų aptarnavimo nesklandumus.

„Jau praėjo mėnuo, kai įvesta nauja sistema, bet situacija ir toliau išlieka itin sudėtinga norintiesiems užsiregistruoti ir gauti paslaugas. Vairuotojai negali gaišti valandų valandas eilėse. Suprantama, kad pokyčių mastai dideli, tačiau taip ilgai trunką nesklandumai yra tiesiog netoleruotini, todėl duodama savaitė, o paskui bus atlikti vertinimai ir priimti atitinkami sprendimai“, – teigė ministrė.

Nuo praėjusio mėnesio pradžios, siekiant pažaboti „šešėlį“ prekybos automobiliais rinkoje, pradėjo veikti nauja transporto priemonių savininkų apskaitos sistema. Tai reiškia, kad nuo šiol visos šalyje jau esančios transporto priemonės privalo turėti unikalų savininko deklaravimo kodą (SDK).

Anot ministerijos, tai vienas iš veiksnių, lėmusių eiles „Regitroje“.

Kaip BNS tuomet informavo „Regitra“, siekiant suvaldyti klientų srautus, nuo gegužės 28 dienos pakeista klientų aptarnavimo tvarka – daugiau asmenų, kuriems reikalingos transporto priemonių registracijos paslaugos, aptarnaujami ir be išankstinės registracijos.

Be to, įmonė atkreipė dėmesį, kad dalis žmonių vyksta į padalinį, nors paslaugas galėtų gauti internetu. Pavyzdžiui, SDK vairuotojai nemokamai gali išsiimti elektroninėje sistemoje.

Anot „Regitros“ didžiojoje dalyje miestų klientai, atvykę be išankstinės registracijos, iki darbo dienos pabaigos yra aptarnaujami, išskyrus Vilnių, kur užimtumas yra didžiausias.

VRM teigimu, dėl SDK iki rugsėjo bus taikomas tolerancijos laikotarpis, jei asmuo nespėja prievolių atlikti laiku. Kontroliuojančios institucijos sieks ne bausti, o suteikti reikalingą informaciją.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 02 16:05
Spausdinti