Meniu
Prenumerata

sekmadienis, balandžio 21 d.


„LITEXPO“ RŪMAI
Iš vadovo kėdės atgal į sceną: J. Sakalauskas nebevadovaus „Litexpo“
ELTA
Bendrovė
Jonas Sakalauskas.

Operos solistas Jonas Sakalauskas traukiasi iš Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ vadovo pareigų. Tokį J. Sakalausko apsisprendimą lėmė asmeniniai motyvai, nurodoma įmonės išplatintame pranešime žiniasklaidai.

„Dėkoju valdybai už man parodytą pasitikėjimą. Tačiau nusprendžiau didesnį dėmesį skirti dainavimui ir kūrybinei veiklai, o kiek vėliau ketinu išbandyti save ir kitose srityse“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas J. Sakalauskas.

Skelbiama, kad kol vyks nuolatinio vadovo atranka, direktoriaus pareigas laikinai eis „Litexpo“ Aptarnavimo skyriaus vadovas Vladislavas Teriošinas.

J. Sakalauskas vadovauti „Litexpo“ konkurso būdu buvo išrinktas praėjusių metų liepą. J. Sakalauskas anksčiau vadovavo Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui, iš kurio vadovo pareigų buvo priverstas pasitraukti po to, kai pralaimėjo įstaigos vadovo konkursą.

J. Sakalauskas taip pat yra buvęs Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas, anksčiau dirbo kaip nepriklausomas kultūrinių renginių prodiuseris. Yra baigęs ISM verslo administravimo magistrantūrą ir LMTA operos dainininko magistrantūrą.

Kasmet „Litexpo“ surengia 20 parodų ir 1500 įvairių renginių bei konferencijų, jie pritraukia 350 000 lankytojų.

2024 02 27 12:03
Spausdinti