Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gegužės 19 d.


SAVIVALDOS RINKIMAI
Kova dėl mero posto: antrojo turo dalyviai
BNS
Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Savivaldos rinkimuose merą per pirmąjį turą išsirinko 26-iose savivaldybėse, likusiose 34-iose po dviejų savaičių antrajame ture susikaus du daugiausiai balsų surinkę kandidatai.

Dėl mero posto varžysis 14 socialdemokratų, 11 konservatorių, 10 „valstiečių“, po šešis Liberalų sąjūdžio ir Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovus, trys partijos „Laisvė ir teisingumas“ nariai, po du Darbo partijos, Lietuvos regionų partijos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovus, po vieną Lietuvos žaliųjų partijos, Krikščionių sąjungos, Laisvės partijos, Tautos ir teisingumo sąjungos atstovą, taip pat vienas save išsikėlęs kandidatas.

Antrajame ture taip pat varžysis septynių politinių komitetų kandidatai.

Kandidatų į merus Vilniuje gautų balsų skaičius dar gali keistis, nes pirmadienio rytą dar nebuvo suskaičiuota paskutinės likusios apylinkės duomenys.

Antrajame ture susirungs:

Alytaus rajonas: Algirdas Vrubliauskas (37,21 proc.) ir Rasa Vitkauskienė (35,72 proc.)

Anykščių rajonas: Kęstutis Tubis (29,39 proc.) ir Dainius Žiogelis (19,45 proc.)

Biržų rajonas: Kęstutis Knizikevičius (31,16 proc.) ir Kęstutis Isakas (19,08 proc.)

Elektrėnuose: Gediminas Ratkevičius (27,17 proc.) ir Silva Lengvinienė (21,84 proc.)

Ignalinos rajone: Justas Rasikas (40,69 proc.) ir Laimutis Ragaišis (34,48 proc.)

Jurbarko rajone: Skirmantas Mockevičius (24,84 proc.) ir Daivaras Rybakovas (18,12 proc.)

Kaišiadorių rajone: Vytenis Tomkus (25,18 proc.) ir Šarūnas Čėsna (23,64 proc.)

Kalvarijoje: Karolis Babeckas (25,56 proc.) ir Nerijus Šidlauskas (16,65 proc.)

Kelmės rajone: Ildefonsas Petkevičius (49,70 proc.) ir Stasys Jokubauskas (15,15 proc.)

Kėdainių rajone: Viktoras Fiodorovas (25,57 proc.) ir Valentinas Tamulis (23,19 proc.)

Klaipėdos mieste: Arvydas VAITKUS (23,56 proc.) Audrius Petrošius (20,43 proc.)

Klaipėdos rajone: Bronius Markauskas (48,99 proc.) ir Justas Ruškys (18,76 proc.)

Kupiškio rajone: Dainius Bardauskas (40,85 proc.) ir Vidmantas Paliulis (25,34 proc.)

Lazdijų rajone: Ausma Miškinienė (44,73 proc.) Artūras Margelis (27,63 proc.)

Mažeikių rajone: Rūta Matulaitienė (31,62 proc.) ir Linas Memys (16,45 proc.)

Pagėgiuose: Vaidas Bendaravičius (38,74 proc.) ir Kęstas Komskis (28,90 proc.)

Panevėžio rajone: Antanas Pocius (30,45 proc.) ir Edmundas Toliušis (29,65 proc.)

Pasvalio rajone: Gintautas Gegužinskas (41,31 proc.) ir Neringa Trinskienė (26,78 proc.)

Radviliškio rajone: Jolanta Margaitienė (23,48 proc.) ir Kazimieras Račkauskis (17,88 proc.)

Raseinių rajone: Andrius Bautronis (33,31 proc.) ir Arvydas Nekrošius (21,68 proc.)

Skuodo rajone: Stasys Gutauskas (33,26 proc.) ir Audronė Pitrėnienė (23,09 proc)

Šakių rajone: Edgaras Pilypaitis (33,77%) ir Raimondas Januševičius (28,88 proc.)

Šiaulių rajone: Česlovas Greičius (48,79 proc.) ir Darius Simonavičius (10,77 proc.)

Šilalės rajone: Jonas Gudauskas (27,26 proc.) ir Tadas Bartkus (22,97 proc.)

Šilutės rajone: Vytautas Laurinaitis (39,50 proc.) ir Tomas Budrikis (16,24 proc.)

Telšių rajone: Tomas Katkus (21,39 proc.) ir Algirdas Bacevičius (21,11 proc.)

Trakų rajone: Andrius Šatevičius (43,33 proc.) ir Jaroslavas Narkevičius (20,52 proc.)

Ukmergės rajone: Darius Varnas (43,94 proc.) ir Rolandas Janickas (20,13 proc.)

Utenos rajone: Marijus Kaukėnas (37,63 proc.) ir Vitalijus Šeršniovas (23,15 proc.)

Varėnos rajone: Algis Kašėta (39,09 proc.) ir Povilas Saulevičius (22,58 proc.)

Vilniaus mieste: Valdas Benkunskas (30,71 proc.) ir Artūras Zuokas (21,43 proc.)

Vilniaus rajone: Waldemar Urban (46,63 proc.) ir Robert Duchnevič (24,84 proc.)

Visagine: Erlandas Galaguz (31,35 proc.) ir Dalia Štraupaitė (23,77 proc.)

Zarasų rajone: Nikolajus Gusevas (27,14 proc.) ir Nijolė Guobienė (26,75 proc.)

Pirmajame ture savivaldybės vadovus išsirinko:

Akmenės rajonas (Vitalijus Mitrofanovas), Alytaus miesto (Nerijus Cesiulis), Birštonas (Nijolė Dirginčienė), Druskininkai (Ričardas Malinauskas), Jonavos rajonas (Mindaugas Sinkevičius), Joniškio rajonas (Vitalijus Gailius), Kauno miestas (Visvaldas Matijošaitis), Kauno rajonas (Valerijus Makūnas), Kazlų Rūdos (Mantas Varaška), Kretingos (Antanas Kalnius), Marijampolės (Povilas Isoda), Molėtų (Saulius Jaunieka), Neringos (Darius Jasaitis), Pakruojo (Saulius Margis), Palangos (Šarūnas Vaitkus), Panevėžio miesto (Rytis Mykolas Račkauskas), Prienų (Alvydas Vaicekauskas), Plungės (Audrius Klišonis), Rietavo (Antanas Černeckis), Rokiškio (Ramūnas Godeliauskas), Šalčininkų rajonas (Zdislavas Palevičius), Šiaulių miestas (Artūras Visockas), Širvintų rajonas (Živilė Pinskuvienė), Švenčionių rajonas (Rimantas Klipčius), Tauragės rajonas (Dovydas Kaminskas), Vilkaviškio rajonas (Algirdas Neiberka).

2023 03 06 12:00
Spausdinti