Meniu
Prenumerata

trečiadienis, rugpjūčio 17 d.


RINKIMAI
Lietuvoje prasideda Seimo rinkimų politinė kampanija
BNS
Fotobankas
Seimo rūmai.

Nuo penktadienio Lietuvoje prasideda Seimo rinkimų politinė kampanija, pranešė Vyriausioji rinkimų komisija (VRK).

Jos pradžia skelbiama, kai prezidentas pasirašo dekretą dėl Seimo rinkimų datos. Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį paskelbė, kad parlamento rinkimai Lietuvoje vyks spalio 11 dieną.

Politinės kampanijos pradžia reiškia, kad norintieji dalyvauti šiuose rinkimuose jau gali registruotis Vyriausiojoje rinkimų komisijoje. Kandidatuoti į Seimą galės tik tie, kas registravosi politinės kampanijos dalyviais. Tai privalu padaryti partijoms ir tiems politikams, kurie nori būti savarankiškais politinės kampanijos dalyviais.

Užsiregistravusieji VRK jau galės atidaryti specialiąsias rinkimų sąskaitas, į kurias rinks kampanijos lėšas. Visos Seimo rinkimų išlaidos turės būti apmokamos iš tos sąskaitos. Anot VRK pranešimo, užsiregistruoti politinės kampanijos dalyviu galima iki liepos 20 dienos. Nuo penktadienio taip pat pradeda galioti specialios taisyklės politinei reklamai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 04 10 11:10
Spausdinti