Meniu
Prenumerata

pirmadienis, balandžio 15 d.


MINISTRO POSTAS
Penktadienis nulems ekonomikos ministro likimą
BNS
Fotobankas

Prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras Saulius Skvernelis penktadienį susitiks aptarti Luko Savicko kandidatūros į ekonomikos ir inovacijų ministrus.

Iki tol ministras pirmininkas neteiks savo patarėjo kandidatūros, BNS sakė S. Skvernelio atstovas spaudai.

„Penktadienį yra planuojamas premjero ir prezidento susitikimas, jo metu ir bus aptarta L. Savicko kandidatūra“, – pirmadienį BNS sakė Tomas Beržinskas.

Kitas premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas anksčiau Lietuvos radijui teigė, kad, tikėtina, L. Savicko kandidatūra prezidentui bus pateikta pirmadienį.

L. Savickas dirba S. Skvernelio patarėju ekonomikos ir strateginių pokyčių valdymo klausimais. Pernai jis su „valstiečių“ sąrašu  išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu, tačiau šiai partijai nepriklauso.

L. Savickas yra įgijęs Europos viešųjų reikalų magistro laipsnį Mastrichto universitete Olandijoje, prieš tai Jungtinės Karalystės Jorko universitete įgijo politikos ir tarptautinių santykių bakalauro laipsnį.

Po studijų į Lietuvą grįžęs L. Savickas dirbo užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ investicinės aplinkos gerinimo grupės vadovu, programos „Kurk Lietuvai“ metu įgyvendino projektus šioje agentūroje bei Vyriausybės kanceliarijoje, taip pat dirbo asociacijos „Investuotojų Forumas“ politikos bei viešųjų reikalų vadovu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 01 20 15:41
Spausdinti