Meniu
Prenumerata

šeštadienis, liepos 13 d.


KARANTINAS
Savaitgalį – išskirtinis policijos dėmesys keliautojų laukiančiai Palangai
BNS
Fotobankas
Palangos tiltas.

Lietuvos policija šį savaitgalį sustiprins pajėgas Palangoje, laukiant keliautojų po to, kai šią savaitę atsisakyta pratęsti judėjimo ribojimą tarp savivaldybių.

„Išgirdome Palangos mero nuogąstavimus, kad šis savaitgalis Palangai gali būti sudėtingesnis nei įprastai vien dėl to, kad yra atlaisvintas susisiekimas tarp savivaldybių ir visiškai natūralu, kad žmonės yra išsiilgę jūros, išsiilgę Palangos ir pagal tai, kad yra užpildytos vietos, išpirktos rezervacijos, galima teigti, kad judėjimas į Palangą bus“, – žurnalistams Palangoje sakė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Tikrai policija atsiliepė į šitą informaciją ir teiks galbūt kiek neįprastas paslaugas šiam laikotarpiui – sustiprintas paslaugas tam, kad užtikrintų reikalavimų vykdymą, viešosios tvarkos priežiūrą“, – pridūrė jis.

Jo teigimu, pajūrio kurorte budės ne tik vietos policijos pareigūnai, tačiau ir policininkai iš aplinkinių rajonų, kelių policijos ekipažai iš sostinės.

„Jeigu vidutiniškai Palangoje dirba du, trys, galbūt keturi ekipažai, tai mes planuojame, kad šį savaitgalį kiekvieną dieną dirbs iki 12 policijos ekipažų, taip pat matysime ir pėsčius policijos patrulius“, – kalbėjo šalies policijos vadovas.

Pasak jo, viešose erdvėse ketinama žmones informuoti ir garsiakalbiais apie karantino reikalavimus dėl būriavimosi, taip pat stebėti žmonių srautus prekybos centruose ir reaguoti į pranešimus dėl vakarėlių.

„Ten, kur bus nustatyti pažeidimai, tai policija iš tokių vakarėlių išvažiuos užtikrinę, kad tie vakarėliai yra pasibaigę“, – sakė R. Požėla.

Jis taip pat pabrėžė, kad ateinantį savaitgalį visoje Lietuvoje pareigūnai atkreips dėmesį į kaimo turizmo sodybas.

„Matome informaciją, kad žmonės masiškai perkasi kaimo turizmo sodybas. Lietuvos policija yra pasirengusi suteikti visą įmanomą pagalbą, paslaugas ir viskas dėl žmonių saugumo“, – teigė policijos generalinis komisaras.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba skelbia, kad šeštadienį daug kur šalyje galima sulaukti lietaus, o aukščiausia temperatūra sieks 6–11 laipsnių šilumos, tuo metu sekmadienį irgi vietomis numatomas nedidelis lietus, tačiau termometro stulpelis gali pakilti iki 13–18 laipsnių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 04 09 14:53
Spausdinti