Meniu
Prenumerata

penktadienis, birželio 14 d.


RINKIMAI
Savivaldos rinkimai: naujus vadovus turės daugiau nei trečdalis savivaldybių
BNS
Karolinos Gudžiūnienės/ELTA
Robertas Duchnevičius.

Sekmadienį pasibaigus pakartotiniam balsavimui tiesiogiai renkant merus, paaiškėjo, kad naujus vadovus turės daugiau nei trečdalis savivaldybių.

Išrinkus merus 60-yje savivaldybių, paaiškėjo, kad 22 miestai ir rajonai turės naujus vadovus, 12 dabartinių savivaldybių vadovų perrinkti antrajame ture, dar 26 merai išrinkti per pirmąjį rinkimų turą prieš dvi savaites.

BNS pateikia per pirmąjį ir per antrąjį balsavimo turus išrinktus 60 Lietuvos savivaldybių merus.

1. Akmenės rajonas – socialdemokratas Vitalijus Mitrofanovas (perrinktas I ture)

2. Alytaus miestas – socialdemokratas Nerijus Cesiulis (perrinktas I ture)

3. Alytaus rajonas – demokratė Rasa Vitkauskienė (nauja)

4. Anykščių rajonas – „valstietis“ Kęstutis Tubis (naujas)

5. Birštonas – socialdemokratė Nijolė Dirginčienė (perrinkta I ture)

6. Biržų rajonas – socialdemokratas Kęstutis Knizikevičius (naujas)

7. Druskininkai – nepartinis Ričardas Malinauskas (perrinktas I ture)

8. Elektrėnai – liberalas Gediminas Ratkevičius (naujas)

9. Ignalinos rajonas – „valstietis“ Laimutis Ragaišis (naujas)

10. Jonavos rajonas – socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius (perrinktas I ture)

11. Joniškio rajonas – liberalas Vitalijus Gailius (perrinktas I ture)

12. Jurbarko rajonas – save išsikėlęs Skirmantas Mockevičius (perrinktas II ture)

13. Kaišiadorių rajonas – liberalas Šarūnas Čėsna (naujas)

14. Kalvarijos – nepartinis Nerijus Šidlauskas (naujas)

15. Kauno miestas – nepartinis Visvaldas Matijošaitis (perrinktas I ture)

16. Kauno rajonas – socialdemokratas Valerijus Makūnas (perrinktas I ture)

17. Kazlų Rūda – nepartinis Mantas Varaška (perrinktas I ture)

18. Kelmės rajonas – partija „Laisvė ir teisingumas“ Ildefonsas Petkevičius (perrinktas II ture)19. Kėdainių rajonas – socialdemokratas Valentinas Tamulis (perrinktas II ture)

20. Klaipėdos miestas – nepartinis Arvydas Vaitkus (naujas)

21. Klaipėdos rajonas – „valstietis“ Bronius Markauskas (perrinktas II ture)

22. Kretingos rajonas – nepartinis Antanas Kalnius (perrinktas I ture)

23. Kupiškio rajonas – konservatorius Dainius Bardauskas (perrinktas II ture)

24. Lazdijų rajonas – demokratė Ausma Miškinienė (perrinkta II ture)

25. Marijampolė – socialdemokratas Povilas Isoda (perrinktas I ture)

26. Mažeikių rajonas – socialdemokratė Rūta Matulaitienė (nauja)

27. Molėtų rajonas – konservatorius Saulius Jauneika (perrinktas I ture)

28. Neringa – demokratas Darius Jasaitis (perrinktas I ture)

29. Pagėgiai – liberalas Vaidas Bendaravičius (perrinktas II ture)

30. Pakruojo rajonas – socialdemokratas Saulius Margis (perrinktas I ture)

31. Palanga – konservatorius Šarūnas Vaitkus (perrinktas I ture)

32. Panevėžio miestas – nepartinis Rytis Mykolas Račkauskas (perrinktas I ture)

33. Panevėžio rajonas – socialdemokratas Antanas Pocius (naujas)

34. Pasvalio rajonas – konservatorius Gintautas Gegužinskas (perrinktas II ture)

35. Plungės rajonas – liberalas Audrius Klišonis (perrinktas I ture)

36. Prienų rajonas – socialdemokratas Alvydas Vaicekauskas (perrinktas I ture)

37. Radviliškio rajonas – socialdemokratas Kazimieras Račkauskis (naujas)

38. Raseinių rajonas – „valstietis“ Arvydas Nekrošius (naujas)

39. Rietavas – liberalas Antanas Černeckis (perrinktas I ture)

40. Rokiškio rajonas – socialdemokratas Ramūnas Godeliauskas (perrinktas I ture)

41. Skuodo rajonas – „valstietis“ Stasys Gutauskas (naujas)

42. Šakių rajonas – „valstietis“ Raimondas Januševičius (naujas)

43. Šalčininkų rajonas – Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga Zdzislav Palevič (perrinktas I ture)

44. Šiaulių miestas – nepartinis Artūras Visockas (perrinktas I ture)

45. Šiaulių rajonas – „valstietis“ Česlovas Greičius (naujas)

46. Šilalės rajonas – nepartinis Tadas Bartkus (naujas)

47. Šilutės rajonas – demokratas Vytautas Laurinaitis (perrinktas II ture)

48. Širvintų rajonas – Lietuvos regionų partija Živilė Pinskuvienė (perrinkta I ture)

49. Švenčionių rajonas – partija „Laisvė ir teisingumas“ Rimantas Klipčius (perrinktas I ture)

50. Tauragės rajonas – liberalas Dovydas Kaminskas (perrinktas I ture)

51. Telšių rajonas – socialdemokratas Tomas Katkus (naujas)

52. Trakų rajonas – liberalas Andrius Šatevičius (perrinktas II ture)

53. Ukmergės rajonas – demokratas Darius Varnas (naujas)

54. Utenos rajonas – nepartinis Marijus Kaukėnas (naujas)

55. Varėnos rajonas – nepartinis Algis Kašėta (perrinktas II ture)

56. Vilkaviškio rajonas – socialdemokratas Algirdas Neiberka (perrinktas I ture)

57. Vilniaus miestas – konservatorius Valdas Benkunskas (naujas)

58. Vilniaus rajonas – socialdemokratas Robertas Duchnevič (naujas)

59. Visaginas – „valstietis“ Erlandas Galaguz (perrinktas II ture)

60. Zarasų rajonas – liberalė Nijolė Guobienė (nauja)

2023 03 20 07:22
Spausdinti