Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gegužės 28 d.


SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJA
Sveikatos apsaugos viceministru tapo A. Pečkauskas
BNS
Kauno ligoninės nuotr.
A. Pečkauskas.

Sveikatos apsaugos viceministru tapo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno ligoninės direktoriaus medicinai pavaduotojas Aurimas Pečkauskas.

Jis apie tai pirmadienį pranešė savo feisbuko paskyroje, jo pavardė įtraukta į ministerijos kontaktų sąrašą, Sveikatos apsaugos ministerija apie šį paskyrimą neinformavo.

Kiek vėliau pirmadienį apie dar vienu viceministru pasipildžiusią sveikatos apsaugos ministro politinę komandą BNS patvirtino ministro Arūno Dulkio atstovė Aistė Šuksta. Išsamesnę informaciją ministerija ketina išplatinti vėliau pirmadienį.

Apie naują viceministrą pirmadienį pirmas pranešė naujienų portalas 15min.lt.

Kaip pranešė Sveikatos apsaugos ministerija, A. Pečkauskas kuruos farmacijos politikos klausimus.

„Į šią situaciją žiūriu kaip į dar vieną iššūkį su kuriuo viliuosi susitvarkyti. Manau, kad anksčiau įgytos patirtys tiek dirbant nevyriausybiniame sektoriuje, tiek gydytoju ar vadovaujant įvairiems procesams gydymo įstaigose peripandeminiu bei reorganizacijos laikotarpiu sukūrė kompetencijų krepšelį, kurį sklandžiai pritaikysiu kasdieniuose darbuose ministerijoje“, – pranešime cituojamas naujasis viceministras.

A. Pečkauskas Lietuvos sveikatos mokslų universitete yra įgiję gydytojo anesteziologo-reabilitologo kvalifikaciją. 

Naujasis viceministras ėjo Kauno ligoninės direktoriaus medicinai pavaduotojo pareigas, taip pat dirbo gydytoju anesteziologu-reanimatologu.

Viceministras nuo 2019 metų kovo taip pat yra Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) valdybos narys.

A. Pečkauskas yra trečias sveikatos apsaugos viceministras, šias pareigas ministro A. Dulkio komandoje taip pat eina Živilė Simonaitytė ir Danguolė Jankauskienė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 05 03 12:54
Spausdinti