Meniu
Prenumerata

pirmadienis, birželio 24 d.


SAVIVALDOS RINKIMAI
V. Grubliauskas pripažįsta pralaimėjimą Klaipėdos mero rinkimuose
BNS
ELTA
Vytautas Grubliauskas.

Tris kadencijas Klaipėdos miestui vadovavęs Vytautas Grubliauskas sekmadienį pripažino pralaimėjimą uostamiesčio mero rinkimuose.

„Tai gerai, kad (miestas – BNS) turės naują merą ir nuoširdžiai linkiu jam sėkmės, nors dar nelabai žinome, kas juo bus. Tikrai sveikinu būsimą miesto vadovą, linkėdamas jam visokeriopos sėkmės, kurios jam tikrai labai daug reikės“, – Klaipėdoje žurnalistams sakė socialdemokratų kandidatas V. Grubliauskas.

„Tai tikrai džiaugiuosi ir gerbiu klaipėdiečių pasirinkimą, labai tikiu, kad būsimas meras, kuris turi ambicijų, kad turės tam reikiamos amunicijos bei komandą“, – pridūrė jis.

Duomenys iš suskaičiuotų balsų iš trečdalio rinkiminių apygardų rodo, kad dėl galimybės susirungti antrajame ture kaunasi komitetą „Ištikimi Klaipėdai“ subūręs buvęs Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus, partijos „Laisvė ir teisingumas“ atstovas Remigijus Žemaitaitis ir Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių kandidatų kandidatas, Seimo narys Audrius Petrošius.

V. Grubliauskas pagal preliminarius rezultatus yra penktoje vietoje.

Ilgametis Klaipėdos vadovas teigė besitikintis, kad naujas kandidatas yra pasiruošęs šiai pozicijai, „suvokia tą atsakomybės naštą ir darbų apimtį“, taip pat yra pasirengęs valdžios grandinės formavimui.

V. Grubliauskas teigė, jog klaipėdiečiams pasitikėjus ketina dirbti taryboje.

„Dėl manęs neturėtų būti nei menkiausios abejonės, nes tarybos nario mandatas man tikrai ne ką mažiau svarbus nei mero pozicija“, – teigė V. Grubliauskas.

Nuo 2011 metų Klaipėdai vadovaujantis V. Grubliauskas pernai lapkritį paskelbė būsiantis socialdemokratų gretose.

Iki 2018 metų politikas priklausė Liberalų sąjūdžiui, o praėjusiuose rinkimuose dalyvavo su komitetu, kurio gretos per ketverius metus taryboje gerokai praretėjo. Šis komitetas su konservatoriais sudarė valdančią koaliciją, tačiau frakcijų sudėtis ir skaičius kadencijos metu kito – pastaruoju metu taryboje jų dirbo penkios.

2023 03 06 11:04
Spausdinti