Meniu
Prenumerata

šeštadienis, rugpjūčio 20 d.


KORONAVIRUSAS
Vakcinų nuo COVID-19 nebetrūksta, dabar kritiškai svarbi registravimo sistema
BNS
Twenty20

Lietuvai nebetrūksta vakcinų nuo COVID-19, dabar kritiškai svarbu turėti efektyviai ir sklandžiai veikiančią registravimosi skiepui sistemą, sako prezidento vyriausiasis patarėjas.

„Šiuo metu, kai iš esmės vakcinų trūkumo problema yra išspręsta – šį rytą turėsime apie 220 tūkst. nepanaudotų vakcinų, nes dar gausime keletą siuntų, kitos savaitės pradžioje dar gausime dideles „Pfizer“ siuntas, – vakcinų trūkumo klausimas iš esmės yra išspręstas, dabar pereiname į antrąją fazę – efektyvaus, greito skiepijimo fazę, kai visuotinė registravimo sistema ir jos sklandus veikimas yra kritiškai svarbūs“, – antradienį Žinių radijui sakė Simonas Krėpšta.

„Čia sprendimų ir atsakymų iš Sveikatos apsaugos ministerijos reikia labai greitai“, – pridūrė jis.

Patarėjo teigimu, registravimosi vakcinuotis sistemas turi tik didieji miestai. Anot jo, vidutiniai miestai to neturi, todėl yra priversti formuoti gyvas eiles skiepyti gyventojus. „Stiprios ir gerai veikiančios registravimo sistemos skiepams tikrai labai trūksta“, – teigė jis. Kiekviena savivaldybė šiuo metu pati organizuoja registraciją skiepytis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 05 04 10:29
Spausdinti