Meniu
Prenumerata

pirmadienis, lapkričio 28 d.


Valstiečiai balsavo prieš dviejų ministerijų perkėlimą į Kauną
BNS
(BNS nuotr.).

Seimas atmetė siūlymą Aplinkos ir Žemės ūkio ministerijas perkelti į Kauną, o prieš projektą balsavo ir tokius pažadus prieš rinkimus dalinę „valstiečiai“.

Už projektą, kad nuo 2019 metų šių ministerijų pagrindinės būstinės dirbtų Kaune, ketvirtadienį po pateikimo balsavo 28 Seimo nariai, prieš buvo 21 parlamentaras, 27 susilaikė. Už projektą balsavo konservatoriai ir dalis liberalų, tuo metu visos kitos frakcijos daugiausiai buvo prieš ir susilaikė, tarp jų ir „valstiečiai“, išskyrus vieną projektą parėmusį atstovą. Apie galimybę perkelti minėtas dvi ministerijas į Kauną kalbama „valstiečių“ ir socialdemokratų Vyriausybės programoje, tačiau nebeužsimenama Vyriausybės programos įgyvendinimo plane.
Apie galimybę perkelti minėtas dvi ministerijas į Kauną kalbama „valstiečių“ ir socialdemokratų Vyriausybės programoje, tačiau nebeužsimenama Vyriausybės programos įgyvendinimo plane.
Vyriausybės įstatymo pataisą dėl dviejų ministerijų perkėlimo registravo du konservatoriai: Jurgis Razma ir Gintarė Skaistė. Pataisos iniciatorius J.Razma priminė, kad konservatoriai anksčiau turėjo idėjų institucijas kelti iš Vilniaus į kitus miestus, tačiau tam sutrukdė krizė. Šiuo metu visos 14 ministerijų įsikūrusios sostinėje. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.
2017 04 27 16:52
Spausdinti