Meniu
Prenumerata

trečiadienis, vasario 21 d.


„Valstiečiai" imsis agresyvios propagandos – leis laikraštį 300 tūkst. tiražu
BNS
(BNS nuotr.).

Valdančioji Valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS) artėjantį politinį sezoną imsis spręsti didžiausią partijos problemą – komunikacijos ydas, kurios iki šiol, anot partijos lyderio Ramūno Karbauskio, trukdė tinkamai visuomenei pristatyti Seimo ir Vyriausybės sprendimus.

Pasak R.Karbauskio, artimiausiu metu 300 tūkst. egzempliorių tiražu bus platinamas partijos laikraštis. „Yra mūsų komunikacinės problemos ir atitinkamai jos paskui labai brangiai kainuoja vertinimuose žmonių tų darbų, kuriuos darome. Mokysimės gerinti komunikaciją ir nunešti iki žmonių tokią žinią, kokia yra, kokiais motyvais priiminėjam sprendimus. Yra ruošiamas partijos laikraštis, jis, kaip įprasta, didžiuliu tiražu platinamas. Jis bus mūsų priemonė, kuria mes bandysim atnešti kiekvienam Lietuvos gyventojui mūsų vertinimus ir argumentus, kodėl vienas ar kitas sprendimas daromas ir kokios bus pasekmės“,– žurnalistams po partijos tarybos posėdžio Naisiuose Šiaulių rajone šeštadienį sakė R.Karbauskis. Pasak LŽVS pirmininko, partinis laikraštis buvo leidžiamas ir iki šiol kelis kartus per metus, nuo šiol žadama padidinti jo tiražą. Jis teigė ketinąs mokytis ir iš savo paties klaidų, kuomet dėl „žemaitiško charakterio“ ne visuomet susitvardo spaudžiamas žurnalistų klausimų.
Mane pavedinėja mano žemaitiškas charakteris. Mokysiuos toliau, kaip sugebėti atsakinėti į klausimus, į kuriuos aš neprivalau atsakinėti, kaip sugebėti tai padaryti su šypsena ir neužgaunant žurnalistų, kurie labai nori tų atsakymų.
„Mane pavedinėja mano žemaitiškas charakteris. Šioje vietoje aš mokysiuos toliau, kaip sugebėti atsakinėti į klausimus, į kuriuos aš neprivalau atsakinėti, kaip sugebėti tai padaryti su šypsena ir neužgaunant žurnalistų, kurie labai nori tų atsakymų“,– kalbėjo R.Karbauskis. „Valstiečių“ lyderis taip pat teigė, jog bus klausiama skyrių nuomonės dėl valdančiosios koalicijos su socialdemokratais, tačiau kartojo, jog su socialdemokratų frakcija Seime bendradarbiaujama konstruktyviai, o reiškiama socdemų lyderio Gintauto Palucko kritiška nuomonė dėl koalicijos su „valstiečiais“ – neatspindi nuotaikų socialdemokratų frakcijoje. „Nereikėtų kalbėti apie santykių gerinimą. Tiesiog yra darbinis režimas, mes pakankamai gerai sutariame kaip frakcijos, aš jau pats pradedu pasimesti šnekėdamas, kad geri santykiai tarp frakcijų, bet jie iš tikrųjų geri. O partijos pirmininkas G.Paluckas kartais pasisako taip, kaip jis pasisako ir šneka ne tai, ką galvoja frakcija. Mes dirbame Seime. Ir aišku būtų labai šaunu, kad socialdemokratų partijos pirmininkas būtų Seime, būtų vienas iš misų kolegų – tuomet gal nebūtų tokios keistos retorikos“,– šeštadienį kalbėjo R.Karbauskis.

A.Širinskienė vietoj G.Kildišienės

R.Karbauskis tikino, kad „valstiečių“ reitingų kritimas nėra netikėtas, nes laimėjus rinkimus didžiulis žmonių pasitikėjimas buvo „vilties reitingas“. R.Karbauskis patikino, jog tarybos posėdyje buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės klausimas nebuvo keliamas bei patvirtino, jog partijos sekretoriatas jau yra gavęs G.Kildišienės pareiškimą trauktis iš partijos. „Tokio klausimo nebuvo. Visiems viskas aišku šiuo klausimu“,– sakė R.Karbauskis. Jis taip pat pranešė, kad partijos gretas papildė Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė, kuri šeštadienį priimta į partiją. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama. 
2017 07 22 16:40
Spausdinti