Meniu
Prenumerata

antradienis, vasario 7 d.


VILNIUS
VASA vadovo konkursą laimėjęs A. Zuokas pareigų imtis nežada
BNS
Fotobankas
Artūras Zuokas.

Vilniaus savivaldybės valdomos įmonės „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ (VASA) direktoriaus konkursą laimėjo buvęs sostinės meras, miesto tarybos narys Artūras Zuokas, tačiau jis teigė naujų pareigų nesiimsiantis, nes ketina įstaigą likviduoti.

„Aš juo netapsiu, nes likviduoju įstaigą“, – BNS antradienį sakė buvęs sostinės vadovas.

Jis teigė, kad dalyvaudamas konkurse pateikė įmonės perspektyvą, kurioje numatyta įmonės likvidacija.

„Aš ją siūlau likviduoti ir padalinti funkcijas į dvi dalis – dalį besidubliuojančių funkcijų grąžinti savivaldybės administracijai, kitą dalį perduoti kitai savivaldybės įmonei – Regioniniam atliekų centrui“, – tvirtino A. Zuokas.

„Tai padėtų sumažinti buitinių atliekų kainą Vilniaus miesto gyventojams“, – pridūrė jis.

Buvusio sostinės mero teigimu, jam nereiks atsisakyti nei Vilniaus miesto tarybos mandato, nei pakeisti planų, susijusių su dalyvavimu artėjančiuose Seimo rinkimuose.

„Nereikės man nei mandato atsisakyt, lygiai taip pat dalyvauju Seimo rinkimuose, kaip ir planuota“, – kalbėjo buvęs Vilniaus meras.

Kaip skelbė savivaldybė, iš viso konkurse į VASA vadovo pareigas dalyvavo 10 kandidatų, jį organizavo savivaldybės pasamdyta personalo atrankos bendrovė.

Savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis teigė, kad A. Zuokas „objektyviai buvo geriausias kandidatas iš visų dalyvavusių ir atėjusių į konkursą“.

A. Zuokas pareigas turėtų pradėti eiti jo kandidatūrą patikrinus teisėsaugai ir po to, kai jis pasitrauks iš tarybos, kadangi šios pareigos nesuderinamos su vadovavimu įmonei.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 25 16:46
Spausdinti