Meniu
Prenumerata

penktadienis, liepos 19 d.


LVŽS
Vietoj T. Tomilino LVŽS frakcijos seniūnės pavaduotoju paskirtas A. Veryga
BNS
Fotobankas
A. Veryga.

Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos Seime seniūnės pavaduotoją Tomą Tomiliną pareigose keičia buvęs sveikatos ministras parlamenaras Aurelijus Veryga, trečiadienį pranešė partija.

Jos teigimu, T. Tomilinas atsistatydino iš pareigų, tą padaryti buvo pasiūliusi partijos taryba.

„Valstiečiai“ prieš kelias savaites T. Tomiliną dėl jo paramos įstatymo projektui, kuriuo būtų įteisinta lyčiai neutrali partnerystė, pašalino iš „valstiečių“ šešėlinės Vyriausybės socialinių reikalų ir darbo ministro pareigų

LVŽS lyderis Ramūnas Karbauskis sakė, kad T. Tomilinas veikė prieš partijos vertybes, o jo pozicija yra nesuprantama.

T. Tomilinas teigė, kad yra ir toliau pasirengęs dirbti partijoje, jaučia žmonių skyriuose, ypač jaunesniųjų, palaikymą.

Parlamentaras tvirtino, kad yra pasirengęs toliau dirbti partijoje, jaučia žmonių skyriuose, ypač jaunesniųjų, palaikymą.

Už Partnerystės įstatymo projektą pateikimo stadijoje gegužę Seime taip pat balsavo „valstiečių“ frakcijos atstovai Lukas Savickas ir Rūta Miliūtė.

R. Karbauskis tvirtino, kad jų atžvilgiu sankcijų nebus imamasi, nes šie parlamentarai nepriklauso partijai, todėl tam nėra įrankių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 30 12:13
Spausdinti