Meniu
Prenumerata

sekmadienis, kovo 3 d.


Turim kuo skųstis
Ignas Krasauskas

Barzdų madoms praūžus, vyrams vėl teks pasirinkti geriausią iš netobulų ginklų. Kad juos išbandytų, Ignas Krasauskas ryžtasi kelių savaičių eksperimentams.

Skalėje tarp Karlo Marxo ir Justino Bieberio būčiau centro kairėje. Mano veidas plaukuotesnis nei vidutinis, turiu ką skusti. Kadangi to daryti labai nemėgstu, auginu barzdą. Tačiau ją paaukoju, kad galėčiau prisiminti jau pamirštus skutimosi įrankius, taip pat išmėginti naujus – tiek moderniausius, tiek atgimimą išgyvenančius klasikinius.

Bet pirmiausia: skustis ar nesiskusti? Tinka bet kuris atsakymas. „Visi vyrai skirtingi. Individualumas ir seksualumo pajauta (esant brandaus amžiaus) gali turėti skirtingą stilistinę raišką, kuri pasirenkama nevaržomai – pagal sugebėjimus arba įsiklausant į profesionalų patarimus. Svarbiausia – asmeninė savęs vizija ir puiki psichinė savijauta“, – mano vyrų mados specialistas, dviejų knygų šia tema autorius Eugenijus Skerstonas.

Jis 1995 m. Kvala Lumpūre įsigijo „Ralph Lauren“ ribotos serijos „Safari“ skutimosi rinkinį, pagamintą iš sidabru dengto alavo. Skutimosi kotelis pritaikytas tuo metu modernioms, o dabar jau nebegaminamoms dviašmenėms „Gillette GII“ galvutėms, kurių atsargos savininko namuose po truputį tirpsta.

2016 12 28 17:53
Spausdinti