L. Hamiltono mįslė
Saulius Ramoška
Scanpix
Dar pakovosime, Lewisai?.

Ar septynis kartus pasaulio čempionu tapęs lenktynininkas mėgins aplenkti legendinį Michaelį Schumacherį?

Gruodžio viduryje skandalingai pasibaigęs 2021 m. „Formulės-1“ sezonas iki šiol verčia prisiminti paskutinį etapą Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kurį laimėjęs „Red Bull“ lenktynininkas olandas Maxas Verstappenas (nuotr. dešinėje) pirmą kartą tapo pasaulio čempionu, o aštunto titulo siekęs „Mercedes“ atstovaujantis britas Lewisas Hamiltonas liko antras.

24-erių M. Verstappenas pateko į istoriją kaip pirmasis olandų lenktynininkas, laimėjęs F-1 pasaulio čempiono titulą. Jis tapo jauniausiu F-1 nugalėtoju ir Nyderlanduose buvo paskelbtas metų sportininku.

Pasibaigus čempionatui L. Hamiltonas dingo iš akiračio ir niekas nežino, ar šiemet jis bandys toliau siekti rekordinio titulo. Naujasis F-1 sezonas prasidės kovo 20-ąją. 2020 m. britas iškovojo septintą pasaulio F-1 lenktynių čempiono titulą ir pagal trofėjų skaičių lygiuojasi su legendiniu Vokietijos lenktynininku M. Schumacheriu.

2022 02 24 06:45