Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, vasario 29 d.


TENISAS
Šveicarų teniso legenda R. Federeris skelbia apie karjeros pabaigą
BNS
Scanpix
R. Federeris.

Šveicarijos teniso legenda Rogeris Federeris ketvirtadienį pranešė, kad dėl kelio skausmų po kitą savaitę vyksiančio čempionato Londone baigs savo karjerą.

Ženeva„Kitą savaitę Londone vyksiantis Laverio turnyras bus mano paskutinis ATP (Teniso profesionalų asociacijos) čempionatas“, – sakoma pareiškime, kurį R. Federeris paskelbė savo „Twitter“ paskyroje.

41-erių sportininkas, per savo karjerą iškovojęs 20 „Didžiojo kirčio“ titulų, nerungtyniauja nuo 2021 metais Vimbldone pralaimėto ketvirtfinalio. Po tų varžybų jam buvo atlikta trečioji per pusantrų metų kelio operacija.

Kita teniso legenda Serena Williams neseniai pranešė, kad – beveik neabejotinai – irgi nebežais po to, kai šį mėnesį iškrito iš turnyro „US Open“ trečiajame rate.

R. Federerio teigimu, jo kūnas tarsi pasakė jam, kad atėjo laikas padėti tašką karjeroje.

„Sunkiai dirbau, kad sugrįžčiau į pilną varžybinę formą, – rašė jis. – Tačiau žinau ir savo kūno galimybes bei ribas, o jo žinia man pastaruoju metu buvo aiški.“

„Man 41 metai. Per 24 metus sužaidžiau daugiau nei 1 500 rungtynių, – pridūrė šveicaras. – Tenisas man buvo daug atlaidesnis, nei kada nors galėjau svajoti, bet dabar turiu pripažinti, kad atėjo laikas baigti savo varžybinę karjerą.“

2022 09 15 18:08
Spausdinti