Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, vasario 22 d.


OLIMPIADA
TOK: 2022-ųjų žiemos olimpiada Pekine vyks be žiūrovų iš užsienio
BNS
Scanpix
Pekino olimpinių žiemos žaidynių logotipas.

Kitų metų žiemos olimpiada Pekine dėl COVID-19 pandemijos vyks be žiūrovų iš užsienio, trečiadienį paskelbė Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK).

Bilietai į olimpiados renginius bus pardavinėjami tik Kinijoje gyvenantiems gerbėjams, sakoma pranešime.

TOK taip pat paskelbė, kad tik visiškai paskiepyti dalyviai bus atleisti nuo 21 dienos karantino atvykus. Taip pat bus atsižvelgta į sportininkų, galinčių pateikti įrodymą dėl „pateisinamos medicininės išimties“, atvejus.

Visi dalyviai atvykę pateks į uždarą „burbulą“, apimsiantį su žaidynėmis susijusius rajonus, stadionus, apgyvendinimo, maitinimo vietas, atidarymo ir uždarymo ceremonijas.

Sprendimai, kuriuos paskelbė TOK, bet priėmė organizatoriai Kinijoje, leidžia iš anksto įsivaizduoti priemones, turinčias neleisti olimpiadai tapti užkrato šaltiniu. Šių priemonių paketas turi būti paskelbtas spalį.

Šią vasarą žiūrovai nebuvo įleidžiami į beveik jokius dėl pandemijos metams atidėtos Tokijo 2020-ųjų vasaros olimpiados objektus.

Visi Pekino žiemos olimpiados dalyviai ir darbuotojai „burbule“ kasdien bus testuojami.

2022-ųjų Pekino olimpiada turi vykti vasario 4–20 dienomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 09 30 10:26
Spausdinti