Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gegužės 19 d.


Instagramo kartos kasdienybė be filtrų
IQ Life
(Scanpix nuotr.).

Ši karta subrendo kaip tik tuo metu, kai istorija prasidėjo iš naujo. Ji – žmonijos ateitis ir civilizacijos nuosmukio įrodymas. Žiniasklaida iš jos šaiposi, o prekių ženklai neriasi iš kailio. Bet ką gi iš tiesų apie ją žinome? Sophie Elmhirst gilinasi, kaip mąsto tūkstantmečio karta.

Rinkdamasi suknelę vakarėliui Alexa užtruko. Taip nutinka nuolat, nes ją išblaško net menkiausios smulkmenos. Mergina jau vėlavo, bet nesisielojo, nes visi visada vėluoja. Išskyrus, žinoma, jos vaikiną Olly’į, kuris visuomet atvyksta laiku ir jau laukė Alexos. Jai dėl to buvo nesmagu, nes, kaip įprasta, jis ėjo į vakarėlį vien tam, kad palaikytų merginai draugiją. Apsispręsti, ką apsivilkti, sunku, nes būtina išsirinkti tinkamą drabužį. Ne tą, kuris patiktų kam nors kitam ar net jai pačiai, o tą, kuris nepriekaištingai atrodytų nuotraukose. Alexa visada mąsto, kaip atrodys nuotraukose. Šia problema ji jau pasidalijo su savo instagramo gerbėjais istorijoje – po paros savaime pasišalinančiame vaizdo įraše. Ant lovos gulėjo kelios suknelės.

Tą žiniasklaidai skirtą vakarėlį, į kurį mergina ruošėsi eiti, rengė etiškų papuošalų bendrovė „64Facets“, prekiaujanti ne mažiau kaip 10 tūkst. JAV dolerių kainuojančiais vėriniais ir apyrankėmis su deimantais iš konfliktų nedraskomų šalių. Priėmimas vyko stilingame viešbučio „Blakes“ bare Pietų Kensingtone. Nuotraukos pasklis visame internete, todėl drabužį reikėjo išsirinkti itin kruopščiai. Apsivilkus laisvai krintančią suknelę Alexai nereikėtų visą vakarą vaikščioti įtraukus pilvą. Kita pridengtų žastus, kuriuos ji linkusi slėpti. Su trečia mergina sau atrodė lyg storas šikšnosparnis. Ji niekaip negalėjo apsispręsti.

Alexai taip nutinka visada: pasimatavus visus spintoje esančius drabužius apima panika, o atvažiavus „Uber“ vairuotojui ji vilki drabužį, kurį matavosi pirmiausia. Pozuojant nuotraukoms svarbiausia tinkamai stovėti. Pavyzdžiui, atkišus kelį kojos atrodo ilgesnės. Asmenukei priešais veidrodį pozuojama visai kitaip: perkreipiant kūną ir atkišant užpakalį, taip siekiant Kardashianų stiliumi suformuoti S raidę. Su makiažu paprasčiau, nes jis visada toks pat: katės akys, pudra ir paryškinti skruostikauliai – irgi Kardashianų triukai, nors iš tiesų Alexai ši šeima visai nerūpi. Merginos nuomone, Kardashianai yra pajuoka. Tačiau ji tiksliai žino, kad gal trečią kartą gyvenime nemūvės pėdkelnių. Alexa visada labai drovėjosi savo kojų. Jei prieš metus būtum jai pasakęs, kad eis iš namų be pėdkelnių, ji būtų tik nusijuokusi.

2019 04 29 13:16
Spausdinti