Meniu
Prenumerata

sekmadienis, liepos 14 d.


TECHNOLOGIJOS
„Apple“ pristatė savo pirmuosius mišriosios realybės akinius „Vision Pro“
BNS
Apple
Mišrios realybės akiniai.

„Apple“ pirmadienį pristatė savo pirmuosius mišriosios realybės akinius, mesdama iššūkį „Facebook“ savininkei „Meta“ rinkoje, kuri dar tik mėgina prisivilioti platesnį vartotojų ratą, o ne tik vaizdo žaidimų mėgėjus ir technologijų entuziastus.

Mišriosios realybės akiniai „Vision Pro“ tapo reikšmingiausia „iPhone“ gamintojos pristatyta naujiena nuo „Apple Watch“ pristatymo 2015-aisiais.

„Vision Pro“, kurie pirmadienį sulaukė didelio susidomėjimo, kainuos 3,5 tūkst. JAV dolerių ir bus prieinami kitų metų pradžioje tik Jungtinėse Valstijose, pranešė bendrovė.

„Yra tam tikrų produktų, kurie keičia požiūrį į technologijas ir jų vaidmenį mūsų gyvenime“, – sakė „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas, pristatydamas elegantišką virtualiosios realybės įrenginį, primenantį slidinėjimo akinius.

„Manome, kad „Apple Vision Pro“ yra revoliucinis produktas, pasižymintis našumu, įtrauktimi ir galimybėmis, kurias gali pasiūlyti tik „Apple“, – pridūrė jis.

Akiniai, kuriuos „Apple“ vadina erdviniu kompiuteriu, pristatyti „Apple“ renginiui Kupertino mieste, Kalifornijoje, kuriame bendrovė paskelbė ilgą produktų atnaujinimų sąrašą, pasiekus kulminaciją.

„Apple“ produktą kūrė daugelį metų, daugiausia dėmesio skirdama žaidimams, vaizdo transliacijoms ir konferencijoms.

Įmonės vadovai tvirtino, kad „Vision Pro“ pasiūlys nepriekaištingą patirtį.

Skirtingai nuo konkuruojančių gaminių, „Vision Pro“ apima mišriosios realybės technologiją, kuri „aiškiai nustato vartotojo padėtį jų aplinkoje“, – pažymėjo „Insider Intelligence“ pagrindinis analitikas Yory Wurmseris.

„Meta Quest“ ir kiti įrenginiai pirmiausia yra virtualioji realybė, o „Vision Pro“ išlaiko vartotoją dabartyje ir pabrėžia mišriosios realybės ypatybes – nebent jie pasirinktų kitaip“, – pridūrė jis.

Prietaisas turi stiklinį priekinį korpusą, aliuminio rėmelį, penkis jutiklius, 12 kamerų, ekraną kiekvienai akiai ir kompiuterį, kuris aušinamas ventiliatoriumi.

Mažesni nei nardymo kaukė, „Vision Pro“ veikia daugiausia prijungti prie maitinimo šaltinio, siekiant išlaikyti aptakų dizainą.

Laidu prijungto akumuliatoriaus, telpančio į kišenę, veikimo trukmė yra ne ilgiau nei dvi valandos.

2023 06 06 16:24
Spausdinti