Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.


Dėl atšauktų skrydžių „Ryanair“ į teismą padavė Belgijos valdžia
BNS
(„Reuters“ nuotr.).

Belgijos vicepremjeras ir vartotojų teisių apsaugos ministras Krisas Peetersas kreipėsi į komercinių klausimų teismą dėl Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“, atšaukusios tūkstančius skrydžių, nesąžiningos verslo praktikos.

„Jeigu teismas sutiks su mūsų ieškiniu, „Ryanair“ mokės baudą už kiekvieną naują konstatuojamo pažeidimo dieną, – televizijos kanalui RTBF sakė vicepremjeras. – Tokio didelio masto skrydžių atšaukimas, kaip padarė „Ryanair“, yra nepriimtinas.“
„Jeigu teismas sutiks su mūsų ieškiniu, „Ryanair“ mokės baudą už kiekvieną naują konstatuojamo pažeidimo dieną, – televizijos kanalui RTBF sakė vicepremjeras. – Tokio didelio masto skrydžių atšaukimas, kaip padarė „Ryanair“, yra nepriimtinas. Mano tarnybos išsiaiškino, ar „Ryanair“ laikosi visų savo įsipareigojimų. Jie konstatavo trūkumą profesionalumo, kurio privalo turėti bet kuri kompanija, verta tokio vardo.“ „Be to, kompanija bendrauja su savo klientais, kalbančiais prancūzų ir olandų kalbomis, tik anglų kalba. Todėl klientai negauna adekvačios informacijos apie savo teises, kai atšaukiami skrydžiai“, – nepatenkintas K.Peetersas. Atsižvelgdamas į tai jis pateikė ieškinį „Ryanair“, kas leis bauduoti kompaniją, jeigu tokia praktika bus tęsiama. „Visgi tikiuosi, kad to nereikės imtis, ir kad „Ryanair“ visiškai laikysis dabartinių taisyklių“, – sakė Belgijos vicepremjeras. Kaip žinoma, „Ryanair“ praėjusią savaitę pranešė, kad nuo lapkričio iki kovo atšauks 18 tūkst. skrydžių. Rugsėjį ir spalį kompanija suplanavo atšaukti 2100 skrydžių. Skrydžiai iš Lietuvos ir Kauno atšaukti šiais mėnesiais nebuvo. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama. 
2017 10 05 12:56
Spausdinti