Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, kovo 30 d.


Didžiausia Vokietijos saulės baterijų gamintoja neatlaikė Azijos konkurencijos
BNS
(Pixabay nuotr.).

Didžiausia Vokietijos saulės baterijų plokščių gamintoja „Solarworld“ ketina artimiausiu metu skelbti bankrotą.

Įmonės vadovas Frankas Asbeckas sako nematąs kitos išeities, kai kainos yra kritusios į tokius žemus lygius. „Dabartinė „Solarworld“ negali būti išgelbėta, ji turi daug skolų ir turi oficialiai paskelbti apie bankrotą“, – nurodoma įmonės pranešime. 2016 metais įmonė patyrė 92 mln. eurų nuostolius, kuriuos lėmė saulės baterijų plokščių kainų smukimas ir šių įrenginių perteklius pasaulio rinkoje, atsiradęs dėl pigių analogų tiekimo iš Kinijos ir kitų šalių.
2016 metais įmonė patyrė 92 mln. eurų nuostolius, kuriuos lėmė saulės baterijų plokščių kainų smukimas ir šių įrenginių perteklius pasaulio rinkoje.
Metų pradžioje „Solarworld“ vadovybė sakė tikinti, kad įgyvendinus išlaidų mažinimo programą, įskaitant 400 darbuotojų atleidimą, rezultatus būtų galima pagerinti, pažymi „Deutsche Welle“. Balandį įmonės atstovai sakė, kad pelningai ji galėtų pradėti veikti 2019 metais. 2013 metais „Solarworld“ jau buvo atsidūrusi ant bankroto ribos, tačiau tąkart jo pavyko išvengti. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.
2017 05 11 18:11
Spausdinti