Meniu
Prenumerata

pirmadienis, rugpjūčio 8 d.


VERSLAS
„Integre trans“ pernai padidino pajamas 36 proc. iki 99 mln. eurų
BNS
Unsplash
Asociatyvi nuotrauka.

Vilniuje registruotos transporto ir ekspedijavimo bendrovės „Integre trans“ pajamos pernai augo 35,9 proc. iki 99,317 mln. eurų.

Grynasis įmonės pelnas augo 2,5 karto iki 4,8 mln. eurų, rašoma Registrų centrui pateiktoje įmonės ataskaitoje.

Vadovybės vertinimus, geopolitinė situacija ir Rusijos pradėtas karas Ukrainoje reikšmingos įtakos įmonės veiklai ir finansiniams rezultatams neturės.

„Visi įmonės klientai yra Vakarų Europoje. Pervežimai taip pat atliekami tik Vakarų Europos teritorijoje bei Jungtinėje Karalystėje. Įmonės tiekėjai taip pat yra Vakarų Europoje registruotos bendrovės“, – metiniame pranešime skelbė bendrovė.

Nurodoma, kad 2021 metais tebesitęsusi koronaviruso pandemija taip pat nepadarė didelės įtakos bendrovės veiklai bei pajamoms.

„Turime apie 200 strateginių klientų, kurie dirba pačiuose įvairiausiuose sektoriuose. (...) Tai reiškė, jog mažėjusias verslo apimtis su labiau pandemijos paveiktais klientais buvo galima kompensuoti naujomis verslo galimybėmis. (...) Svarbu pažymėti, jog įmonė neturi nei vieno kliento, su kuriuo verslo apimtys viršytų 5 proc. nuo visų pardavimų“, – teigė bendrovė.

Anot įmonės vadovybės, daugiausiai įtakos veiklai ir rezultatams turi kylanti infliacija.

„Nepaisant to, įmonė sugebėjo perkelti kylančias savikainos, tokios kaip kuro bei vilkikų kainas savo klientams, didindama pervežimo paslaugų įkainius. Bendrovė pajėgi išlaikyti pelningumo rodiklius net ir kylančios savikainos verslo aplinkoje“, – teigiama pranešime.

„Regitros“ duomenimis, birželį „Integre trans“ įsigijo 21 vilkiką ir 83 puspriekabes. Iš viso liepos pradžioje įmonė valdė 564 vilkikus bei 575 puspriekabes. Šiemet ji iš viso planuoja įsigyti apie 390 vilkikų.

2021 metų pabaigoje „Integre trans“ valdė penkias antrines įmones Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje.

Pernai bendrovė savo įstatinį kapitalą padidino nuo 1 mln. iki 2,03 mln. eurų.

„Sodros“ duomenimis, „Integre trans“ dirba 1191 darbuotojas.

100 proc. įmonės akcijų priklauso vienam fiziniams asmeniui.

2022 07 26 09:09
Spausdinti