Meniu
Prenumerata

pirmadienis, rugpjūčio 8 d.


STATYBŲ INDUSTRIJA
„Lemora“ pernai pajamas didino 26 proc. iki 126 mln. eurų
BNS
Unsplash
Asociatyvi nuotrauka.

Statybinių medžiagų prekybos įmonė „Lemora“ per praėjusius metus gavo 126,8 mln. eurų pajamų – 26 proc. daugiau nei 2020 metais, kai apyvarta siekė 100 mln. eurų.

Bendrovė pernai uždirbo 5,7 mln. eurų grynojo pelno – 78 proc. daugiau nei užpernai, kai pelnas buvo 3,2 mln. eurų, rodo Registrų centrui pateikti duomenys.

Šiemet „Lemora“ pardavimus planuoja padidinti bent 2 proc., tačiau taip pat prognozuoja, kad dėl Rusijos karo Ukrainoje bei aukštos infliacijos verslas gali bent trumpuoju laikotarpiu pristabdyti investicijas į nekilnojamąjį turtą, o tai paveiktų įmonės rezultatus. Dėl neapibrėžtumo rinkoje taip pat numatomos prekių stygiaus ir tiekimo grėsmės.

„Bendrovė, nors ir puikiai prisitaikiusi dirbti pandemijos sąlygomis, susidurs su prekių stygiumi, išaugusiomis kainomis, sulėtėjusiu tiekimu ir sudėtingai prognozuojama situacija rinkoje“, – teigiama metiniame pranešime.

Akcininkams pernai išmokėta 4,3 mln. eurų dividendų, pernai bendrovė jų nemokėjo.

„Sodros“ duomenimis, įmonėje šiuo metu dirba 216 darbuotojų. Šis skaičius, palyginti su ankstesniais metais, nežymiai sumažėjo – bendrovė nurodo, kad taip atsitiko optimizuojant veiklą.

„Lemoros“ akcininkai yra šeši Lietuvos piliečiai.

2022 08 04 08:55
Spausdinti