Meniu
Prenumerata

pirmadienis, rugpjūčio 8 d.


ORO SUSISIEKIMO CHAOSAS
„Lufthansa“ atšaukia dar 2 tūkst. skrydžių šią vasarą
BNS
Pixabay

Vokietijos pirmaujanti oro vežėja „Lufthansa“ pranešė, kad dėl darbuotojų stygiaus iš vasaros tvarkaraščio išbraukia dar 2 tūkst. skrydžių, taip padidindama oro susisiekimo chaosą Europoje per įsibėgėjusį atostogų sezoną.

Kaip kitas tokio sprendimo priežastis aviakompanija nurodė streikus ir padažnėjusius koronaviruso atvejus, taip pat nepalankias oro sąlygas bei išaugusią kelionių oro transportu paklausą.

Pasak „Lufthansa“ atstovo spaudai, papildomi skrydžių atšaukimai palies planuotas keliones per Miuncheno ir Frankfurto prie Maino oro uostus.

Viena didžiausių pasaulyje oro vežėjų „Lufthansa“ anksčiau šį mėnesį skelbė, jog priversta atšaukti daugiau kaip 3 tūkst. skrydžių.

Sumažėjus dėl COVID-19 pandemijos įvestų ribojimų kelionėms, oro susisiekimo paklausa smarkiai išaugo, suteikė puikių galimybių aviacijos verslui, tačiau gerokai viršijo pandemijos metu jo sumažintus pajėgumus.

Europos oro uostai ir aviakompanijos susiduria su sunkumais dėl darbuotojų trūkumo bei jų streikų, kurių pagrindinė priežastis dažniausiai – atlyginimų lygis, todėl vasaros atostogų piko metu oro uostuose susidaro keleivių spūstys, o kelionės kai kada pailgėja net iki protu sunkiai suvokiamos trukmės.

2022 07 14 11:52
Spausdinti