Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gruodžio 8 d.


SANKCIJOS
M. Skuodis: M. Bartuška iš posto turėtų pasitraukti sausio pradžioje
BNS
BNS foto

„Lietuvos geležinkelių“ vadovas Mantas Bartuška iš pareigų turėtų pasitraukti sausio pradžioje, sako susisiekimo ministras Marius Skuodis

„Žinau preliminariai, kad kalba yra apie pasitraukimą sausio pradžioje, bet tai valdybos ir vadovo susitarimo klausimas“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė ministras.

„Esu tik bendrai apie tokius svarstymus informuotas, bet galutinių detalių nežinau“, – pridūrė jis.

„Lietuvos geležinkelių“ valdybos pirmininkas Kęstutis Šliužas antradienį paskelbė, kad siekiant deeskaluoti situaciją dėl besitęsiančio baltarusiškų trąšų tranzito per Lietuvą M. Bartuška pasitrauks po pereinamojo laikotarpio, tačiau konkretaus termino jis nenurodė.

K. Šliužas ketvirtadienį LTR radijui sakė, kad valdyba dėl M. Bartuškos atleidimo datos turėtų apsispręsti tikriausiai kitą savaitę.

„Tiek įmonės interesas, tiek Manto interesas, tiek visų darbuotojų interesas, kad tas sprendimas būtų kuo greičiau. Mes šitą puikiai suprantam“, – sakė K. Šliužas.

M. Bartuška BNS antradienį teigė, jog rastas geriausias sprendimas.

Buvęs naftos ir SGD krovos bendrovės „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius M. Bartuška „Lietuvos geležinkeliams“ vadovauja nuo 2016 metų gruodžio 16 dienos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 12 16 14:51
Spausdinti