Meniu
Prenumerata

šeštadienis, balandžio 13 d.


INFORMUOTI PIRKĖJĄ
„Maxima“ ant „Well done“ gaminių pakuočių žymi gamintojus – pirkėjai galės mažiau nuogąstauti dėl „Vičiūnų“ gaminių
ELTA
Bendrovė
„Well done“ gaminiai.

Prekybos tinklas „Maxima“, tesėdamas pažadą pirkėjams ant savo privataus prekės ženklo „Well done“ gaminių pakuočių jau žymi prekės gamintojo pavadinimą – ne tik jo kodą.

Nuo metų pradžios konkretūs gamintojai nurodomi ant daugiau nei dešimties privataus prekės ženklo gaminių pakuočių, o per pusmetį gamintoją planuojama nurodyti ant maždaug 200 skirtingų „Well done“ prekių.

Per sausį nurodant tikslų gamintojo pavadinimą atnaujintos „Well done“ prekės ženklo sūrių pakuotės, o per vasarį tokia informacija atsirado ir ant visiškai naujų „Well done“ gaminių – pomidorų, obuolių, apelsinų ir kitų sulčių pakuočių.

„Išgirdome pirkėjų norą visada žinoti, kas mums gamina privataus prekės ženklo produktus ir ėmėmės veiksmų. Pirkėjai aiškiai matys produkto kilmę: ne tik šalį, bet ir gamintoją, nes būtent tai gali lemti jų apsisprendimą įsigyti norimą prekę.

Nors šis procesas užtrunka, mat „Well done“ prekės ženklo prekių turime apie pusę tūkstančio, tačiau atidesni pirkėjai kas mėnesį pastebės vis daugiau asortimente esančių pakuočių, sužymėtų šia svarbia pirkėjams informacija“, – pranešime sakė „Maximos“ komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Pasak I. Trakimaitės-Šeškuvienės, per pirmąjį šių metų pusmetį gamintoją planuojama nurodyti iš viso ant maždaug 200 skirtingų „Well done“ prekės ženklo prekių – dalies žuvies ir jūros gėrybių produktų, įvairių pjaustytų mėsos gaminių, dešrelių ir arbatų, šaldytų picų, riešutų sviesto. Visų – beveik 500 privataus prekės ženklo produktų žymėjimo atnaujinimas, planuojama, užtruks apie metus.

„Turbūt daugiausiai pirkėjų nuogąstavimų kėlė „Vičiūnų“ grupės gaminamų „Well done“ linijos produktų žymėjimas. Dar pernai vasarą nusprendėme nebetęsti bendradarbiavimo su šiuo gamintoju dėl kelių mūsų privataus prekės ženklo produktų gamybos ir davėme pažadą savo pirkėjams kuo aiškiau skelbti, kas yra produkto gamintojas, nurodant pavadinimą, ne tik jo kodą, kaip reikalauja įstatymas. Savo žodžio laikomės“, – teigė prekybos tinklo atstovė.

Įprastai ant privačių prekės ženklų produkcijos pakuočių yra nurodomas tik gamintojo kodas, dažnu atveju pirkėjams tenka ieškoti papildomos informacijos, kad sužinotų produkto kilmę. Savanoriškai žymėdamas gamintoją pavadinimu, prekybos tinklas „Maxima“ leis pirkėjams lengviau ir aiškiau atpažinti bei pasirinkti konkrečius „Well done“ prekės gamintojus, kurių geografija itin plati – nuo Baltijos šalių iki Ispanijos ir Italijos.

2024 02 28 11:34
Spausdinti