Meniu
Prenumerata

trečiadienis, vasario 21 d.


IŠMANIEJI ĮRENGINIAI
Tarp „Samsung“ naujienų – atnaujinti sulenkiami išmanieji telefonai, laikrodžiai ir ausinės
IQ
Bendrovė

Nors karas Ukrainoje gerokai sutrikdė daugumos technologijų gigančių veiklas, „Samsung“ komanda nusiteikusi ambicingai. Trečiadienį tiesiogiai transliuotos „Unpacked“ konferencijos metu „Samsung“ oficialiai pristatė penkis naujus įrenginius.

Naujieji produktai atsižvelgia į augantį visuomenės sąmoningumą rūpintis aplinka ir savo sveikata. Pristatyti „Samsung“ išmanieji laikrodžiai suteikia platesnes sveikatos duomenų stebėsenos, kaupimo ir analizavimo galimybes. Taip pat naujųjų įrenginių serija pasižymi perdirbtų medžiagų naudojimu gaminant pakuotes bei techninę įrangą, tokiu būdu aktyviai prisidėdama prie mūsų planetos saugojimo.

Bendradarbiaujant su pagrindiniais įmonės tvarumo partneriais, naujojoje sulenkiamų išmaniųjų telefonų serijoje į pagrindinius įrenginių komponentus įtrauktas vandenynuose surinktas plastikas, o pakuotėms gaminti naudojamas tik 100 proc. perdirbtas popierius. Be to, „Samsung“ pavyko daugiau nei perpus sumažinti naujųjų telefonų pakuotės tūrį, palyginti su pirmosios kartos pirmtakais – šis kiekis prilygsta maždaug 10 tūkst. tonų kasmet į aplinką patenkančių šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

Supažindiname su naujienomis iš arčiau.

Ketvirtos kartos sulenkiami išmanieji telefonai „Galaxy Flip4“ ir „Galaxy Fold4“

„Per kelerius metus sėkmingai pakeitėme vartotojų požiūrį į sulenkiamus išmaniuosius telefonus. Tai, kas atrodė kaip išskirtinis projektas, dabar tapo vienu pagrindinių viso įrenginių asortimento simbolių, kuriuo žavisi ir kasdien naudojasi milijonai vartotojų visame pasaulyje. Sukurti bendradarbiaujant su mūsų pasaulinio lygio partneriais, naujieji „Galaxy Flip4“ ir „Galaxy Fold4“ sulenkiami įrenginiai vartotojams garantuoja neprilygstamą naudojimosi išmaniuoju telefonu patirtį ir suteikia daug didesnes galimybes pagal savo poreikius pritaikyti tiek įrenginio vidų, tiek išorę“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Bendrovė

„Galaxy Flip4“ vartotojus pasieks su daugybe naujų funkcijų, tokių kaip atnaujinta kameros technologija ar didesnė baterija, bet išlaikant ikonišką ir kompaktišką dizainą. „Galaxy Fold4“ vartotojams suteiks iki šiol plačiausias daugiafunkciškumo galimybes, dar pažangesnę kameros technologiją bei galingesnį procesorių.

Naujos kartos sulenkiamas išmanusis „Galaxy Flip4“ telefono naujos kameros funkcijos ir „FlexCam“ režimas leis užfiksuoti asmenukę be jokio prisilietimo, o „Quick Shot“ įgalins ne tik įamžinti nuotrauką, naudojant išorinį ekraną, kai telefonas yra sulenktas, bet ir pradėti filmuoti kitu režimu be jokio sustojimo. Su naujuoju įrenginiu asmenukių pasidalijimas populiariausiose socialinėse platformose užtruks tik vieną sekundę, o daug ryškesnis kameros jutiklis užtikrins aiškias fiksuojamų vaizdų detales ir dienos metu, ir naktį.

Moderni laisvų rankų įranga „Galaxy Flip4“ leidžia atsiliepti į skambučius, atsakyti į žinutes ar atrakinti automobilį net neatvertus telefono. Naujos kartos sulenkiamo išmaniojo telefono korpusas su blizgiais metaliniais rėmeliais slepia plonesnius vyrius, palyginti su pirmtakais, bei kur kas galingesnę 3700 mAh bateriją. Naudodami itin greito įkrovimo funkciją bateriją iki 50 proc. galėsite įkrauti per pusvalandį.

„Galaxy Fold4“ labiausiai funkciškai ištobulintas „Samsung“ įrenginys. Tai užtikrina pirmąkart naudojama ir specialiai sulenkiamų, didelių ekranų įrenginiams skirta „Android 12L“ versija, kurią sukūrė „Google“, ir nauja užduočių juosta, kurioje programų išdėstymas ganėtinai pažįstamas kompiuterių vartotojams. Dėl naujų braukimo gestų užduočių telefone atlikimas tapo gerokai intuityvesnis, ekrano programas į iššokančius langus padalyti per pusę, kopijuoti nuorodas ar nuotraukas bus galima kone akimirksniu. „Galaxy Fold4“ daugiafunkciškumo simfoniją vainikuoja ir daugelio vartotojų pamėgtas „S Pen“ rašiklis.

Telefonas gali pasigirti ir patobulintais plataus kampo bei 30 kartų vaizdą priartinančiais objektyvais, įvairiais kameros režimais ir daug ryškesniu jutikliu nepriekaištingoms nuotraukoms. Tiek jomis, tiek ir pačiais spalvingiausiais žaidimais ar vaizdo įrašais galėsite mėgautis dar labiau įtraukiančiame ir išskirtiniame 7,6 colio pagrindiniame telefono ekrane siauresniais krašteliais, kurio dydžiui optimizuotos ir populiariausios socialinės platformos bei jų turinys.

„Galaxy Fold4“ yra lengvesnis už savo pirmtakus. „Samsung“ ketvirtos kartos sulenkiamus išmaniuosius telefonus saugo aliuminio rėmas ir išskirtinio stiprumo stiklas. Pagrindinio ekrano ilgaamžiškumą taip pat padidina ir optimizuota nuo išorinių smūgių apsauganti ekrano struktūra, be to, jaudintis nereikės ir dėl telefonų atsparumo vandeniui – jie aprūpinti IPX8 lygio atsparumu.

Išmaniųjų laikrodžių gretas papildę „Galaxy Watch5“ ir „Galaxy Watch5 Pro

„Naujuosius „Galaxy Watch“ išmaniuosius laikrodžius sukūrėme kaip įsipareigojimą ištikimiausiems mūsų „Galaxy“ serijos gerbėjams. Jų pamėgti laikrodžiai atsinaujino, todėl džiaugiamės pranešdami, kad „Galaxy Watch5“ ir „Galaxy Watch5 Pro“ išmanieji laikrodžiai yra intuityvesni nei bet kada anksčiau. Šie naujos kartos prietaisai tampa vienu pagrindinių įrankių siekiant gauti kuo išsamesnes su savo sveikata ir sveikatingumu susijusias įžvalgas bei tinkamai atliepti į visus organizmo siunčiamus signalus“, – teigė S. Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Laikrodžiuose įdiegta pažangiausia išmaniųjų laikrodžių jutiklių technologija. Dėl didesnio paviršiaus ploto ir tiesioginio kontakto su laikrodį nešiojančio žmogaus riešu „Galaxy Watch5“ vartotojui pateikia tikslesnius nei bet kada duomenis bei yra aprūpintas inovatyviu „BioActive“ jutikliu. Jame – trys itin tikslūs ir galingi matuokliai: optinis pulso, elektrinis širdies ir bioelektrinės varžos analizės. Tai leidžia vartotojams sekti savo kraujospūdį, aptikti prieširdžių virpėjimą išduodantį širdies plakimą, išmatuoti deguonies kiekį kraujyje ir patiriamą streso lygį. Naujos kartos laikrodyje taip pat įdiegtas kūno sudėties matavimo įrankis, kuris leidžia suprasti savo kūną, nustatyti aiškius tikslus, individualizuoti sporto treniruotes ir stebėti fizinio pasirengimo pažangą.

„Galaxy Watch5 Pro“ sukurtas mėgstantiems aktyvų laisvalaikį gamtoje, dėvimas prietaisas pasižymi tuo, jog jam gaminti naudojamos tik aukščiausios kokybės, nusidėvėjimui ir smūgiams atsparios medžiagos – „Sapphire Crystal“ ekranas bei titano korpusas. Šis laikrodis turi galingiausią bateriją, kokią „Samsung“ kada nors naudojo išmaniųjų laikrodžių gamyboje. Pirmą kartą „Galaxy“ laikrodžiuose sutinkami ir GPX pranašumai, skirti dalytis kelio taškais, nueitais ar suplanuotais žygių maršrutais – segint laikrodį bus galima atsisiųsti mėgstamiausius maršrutus, naudoti intuityvius kelio krypties nurodymus ar pasinaudoti funkcija „Track back“, kuri atves jus į patį pirmąjį kelionės tašką.

„Galaxy Buds2 Pro“ belaidės ausinės

Prie naujosios „Galaxy“ telefonų serijos prisijungia ir „Galaxy Buds2 Pro“ belaidės ausinės. Patobulintų „Buds“ ausinių veikimas pažymėtas išskirtiniais dinaminiais pajėgumais ir nauju bendraašiu dviejų krypčių garsiakalbiu, kad garsai būtų ne tik skaidrūs, bet ir sodresni nei bet kada anksčiau. Aktyvus triukšmo slopinimas padeda išvengti nepageidaujamo triukšmo, o jei staiga prireiks išgirsti, kas dedasi aplinkoje, ar perjungti kitą įrenginį, naujosios ausinės tuo pasirūpins vienu prisilietimu.

Įmonės teigimu, „Galaxy Buds2 Pro“ yra ergonomiškiausios „Samsung“ ausinės, siūlančios išskirtinę aptakią formą ir patobulintą, mažesnio dydžio dizainą. Praktiškesnes ir geriau prie ausies priglundančias belaides naujos kartos ausines patogu naudoti sportuojant ar užsiimant aktyvia veikla. O pametus ausines, jas bus galima atsekti „SmartThings Find“ programėle, kuri leidžia greitai ir lengvai surasti pamestas ausines net ir tada, kai jos yra išimtos iš dėklo.

2022 08 10 15:38
Spausdinti