Meniu
Prenumerata

antradienis, gegužės 24 d.


TOP500
Vienas lauke ne karys: M. Veselis įsitikinęs, kad sėkmė lydi tik su gera komanda
Liepa Žeromskaitė
Irmanto Gelūno (BNS foto) nuotr.
M. Veselis.

Erdviame verslo komplekse keturis aukštus užimantis „BTL Group“ biuras pasitinka šiuolaikišku interjeru, didelėmis bendromis darbo erdvėmis ir darbuotojų poilsiui skirta zona. Pro aukštus langus atsiveria Kauno panorama. Vis dėlto vienintelis įmonės akcininkas ir generalinis direktorius M. Veselis pripažįsta – pradžia buvo visai kitokia.

Jo verslo istorija prasidėjo dar studentavimo laikais. Pirmieji eksperimentai vyko su bendraklasiu pardavinėjant plastikinius langus, vėliau su kurso draugu įkūrė didmenine buitinės chemijos prekyba užsiimančią įmonę. „Dabar žiūrint, tuomet sekėsi sunkiai, bet vis tiek kažką nuveikėme, – prisiminė M. Veselis. – Iki transporto dar reikėjo prieiti, tuo metu tiesiog eksperimentavau.“

„BTL Group“ pradžia tapo du seni, šešioliktus metus skaičiuojantys, „Mercedes- Benz“ vilkikai ir dvi prastos būklės priekabos. Kaip juokavo įmonės vadovas, dabartinėmis akimis žiūrint neatrodo, kad su tokiomis transporto priemonėmis galima ką nors nuveikti, ką ir kalbėti apie verslo kūrimą. „Kadangi vilkikai buvo gana seni, prieš išleisdamas į kelią turėjai vos ne peržegnoti, kad viskas gerai pavyktų – paslaugos teikimo spindulys buvo nedidelis, apie 1000 kilometrų“, – prisiminė M. Veselis.

Tuo metu verslininkas dar nebuvo į logistiką sutelkęs viso dėmesio, tačiau ilgainiui senųjų bandymų su bendrakursiais atsisakė ir žingsnis po žingsnio ėmė kurti naują įmonę. Jis neslėpė, kad per visą laikotarpį pasitaikė mažesnių ar didesnių duobių, tačiau visuomet stengėsi palaikyti augimą – progresas ir tobulėjimas jam buvo labai svarbu.

2021 12 16 06:30
Spausdinti