Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gegužės 30 d.


TUI
Vokietijos „Nokera“ statys gamyklą prie Vilniaus, įdarbins 300 žmonių
BNS
Fotobankas
Statybos.

Vokietijos statybos bendrovė „Nokera“ kitąmet planuoja statyti naują būsto įrangos ruošinių gamyklą Vilniaus rajone, Rudaminoje. Į ją įmonė planuoja investuoti apie 30 mln. eurų.

Pasak užsienio investicijų skatinimo agentūros „Investuok Lietuvoje“ vadovo Elijaus Čivilio, derybos su bendrove dėl galimų investicijų vyko labai sparčiai.

„Įmonė į agentūrą kreipėsi šį pavasarį ir greitai apsisprendė – konkuravome su Lenkija, Kroatija, bet jie nedvejojo į šį projektą investuoti 30 mln. eurų bei sukurti 300 darbo vietų, iš kurių pusė bus inžinerinės pakraipos darbuotojams su aukštesniuoju išsilavinimu“, – BNS sakė E. Čivilis.

Pasak E. Čivilio, pagal susitarimą su agentūra bendrovė statybas planuoja pradėti 2022 metų antrąjį ketvirtį, o baigti – 2023 metų pirmąjį ketvirtį. Darbuotojus ji žada samdyti kitų metų pabaigoje.

„Per kelerius metus 22 tūkst. kv. metrų ploto gamykloje dirbs apie 300 gamybos, rinkodaros ir valdymo specialistų“, – sakė E. Čivilis.

„Investuok Lietuvoje“ vadovo teigimu, bent 30 proc. visų Lietuvoje įsisteigusių užsienio įmonių apsisprendžia plėstis, todėl, jo manymu, ateityje „Nokera“ gamykla taip pat turėtų plėstis.

„Kol kas kalba eina tik apie pirmąjį etapą, bet matant jų entuziazmą, labai tikėtina, kad gali būti ir didesni ateities projektai“, – teigė E. Čivilis.

Anot „Investuok Lietuvoje“ pranešimo, bendrovės sprendimą rinktis Vilniaus apylinkes lėmė strateginė vieta, gera infrastruktūra, aukštos kvalifikacijos motyvuoti darbuotojai.

Portalas vz.lt rugpjūtį skelbė, jog „Nokera Sourcing LT“ Rudaminoje statys ruošinių gamyklą – joje bus surenkami pastatų sanitarinių bei virtuvinių mazgų ir baldų ruošiniai. Baldų gamyba užsiims Skaidiškėse registruota „Nokera LT“.

Šiuo metu bendrovės įmonėse Vokietijoje ir Šveicarijoje, kur yra pagrindinė jos būstinė, dirba 500 specialistų.

„Nokera“ statyboms naudoja medieną ir taip siekia pirmauti tvarios statybos pramonėje bei tiekti aukštos kokybės būstą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 10 21 13:27
Spausdinti