Meniu
Prenumerata

penktadienis, gruodžio 8 d.


Aktualijos
JAV
JAV prezidentas J. Bidenas sakė kalbą Vilniaus universitete
JAV prezidentas Joe Bidenas pasibaigus NATO viršūnių susitikimui Vilniuje sakė kalbą Vilniaus universiteto Didžiąjame kieme. Čia jo klausėsi tūkstančiai žmonių.
Aktualijos
NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMAS
J. Bidenas Ukrainos prezidentui Vilniuje: mokate didžiulę kainą, bet vienijate pasaulį
Nuo Rusijos besiginanti Ukraina moka didžiulę kainą, tačiau jos ryžtas vienija pasaulį padėti, sako Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas, Vilniuje trečiadienį susitikęs su Ukrainos kolega Volodymyru Zelenskiu.
Aktualijos
NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMAS
J. Bidenas: labai džiaugiuosi Lietuvos sprendimu modernizuoti savo ginkluotąsias pajėgas
Vilniuje NATO lyderiai susirinko į dvi dienas truksiantį viršūnių susitikimą. Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda prezidentūroje priėmė JAV prezidentą Joe Bideną.
Aktualijos
PIRMADIENIO KALEIDOSKOPAS
NATO susitikimas Vilniuje, Rusijos karas Ukrainoje ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių liepos 10-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga. NATO susitikimas Vilniuje Liepos 11 ir 12 d. Vilniuje vyks NATO viršūnių susitikimas.
Pasaulis
NATO
Danijos premjerės M. Frederiksen kandidatūrai į NATO vadovo postą nepritarė JAV kongresmenai
JAV prezidentas Joe Bidenas naująja NATO vadove norėjo matyti Danijos premjerę Mette Frederiksen. Tačiau per viešnagę Vašingtone birželio pradžioje jai nepavyko gauti pritarimo savo kandidatūrai.
Aktualijos
NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMAS
R. T. Erdoganas NATO viršūnių suvažiavime susitiks su J. Bidenu
Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas Lietuvoje vyksiančio NATO viršūnių suvažiavimo metu susitiks su savo Jungtinių Valstijų kolega Joe Bidenu, sekmadienį pranešė Turkijos prezidentūra.
Aktualijos
VILNIUS
NATO viršūnių susitikimo išvakarėse į Lietuvą pradės rinktis pasaulio lyderiai, vakare leisis J. Bideno lėktuvas
Į Lietuvą NATO viršūnių susitikimo išvakarėse pradės rinktis pasaulio lyderiai. Pirmadienį, dieną, į sostinę atvyks NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas,
Pasaulis
JAV IR KINIJA
J. Bidenas tikisi susitikti su Xi Jinpingu, nepaisant to, kad prilygino jį diktatoriams
JAV prezidentas Joe Bidenas ketvirtadienį išreiškė įsitikinimą, kad netrukus susitiks su Xi Jinpingu, nepaisant to, kad supykdė Kinijos vadovą prilyginęs
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
J. Bidenas: V. Putinas gali panaudoti taktinius branduolinius ginklus
JAV prezidentas Joe Bidenas pirmadienį sakė, jog grėsmė, kad Rusijos lyderis Vladimiras Putinas panaudos taktinius branduolinius ginklus, yra reali.
Pasaulis
JAV
D. Trumpas jam pateiktus kaltinimus dar kartą pavadino politiškai motyvuotais
Po pirmojo teismo posėdžio dokumentų skandale buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas procesą prieš jį dar kartą pavadino politiškai motyvuotu.
Pasaulis
ATLANTO DEKLARACIJA
JAV ir JK parengė Atlanto deklaraciją, skirtą naujoms grėsmėms atremti
Jungtinės Valstijos ir Jungtinė Karalystė ketvirtadienį paskelbė apie naują strateginį paktą, o jų lyderiai dedikavo vadinamuosius ypatingus šių šalių santykius kovai su Rusija, Kinija ir ekonominiu nestabilumu.
Pasaulis
NATO PLĖTRA
J. Bideno pasiūlymas Turkijai: pritarkite Švedijos narystei NATO, tada gausite F-16 naikintuvų
JAV prezidentas Joe Bidenas pareiškė, kad Turkija galės įsigyti amerikietiškų F-16 naikintuvų, jei pritars Švedijos priėmimui į NATO, praneša agentūra
Pasaulis
G 7
G 7 spaus Rusiją, vertins Kinijos ekonominės prievartos riziką
Didžiojo septyneto (G 7) lyderiai ketvirtadienį atvyko į Hirošimą Japonijoje, kur baisią karo kainą primenančioje aplinkoje svarstys griežtesnes sankcijas Rusijai
Pasaulis
JAV
J. Bidenas optimistiškai nusiteikęs dėl susitarimo padidinti JAV skolos limitą
Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas sekmadienį pareiškė, kad jis ir toliau yra kupinas optimizmo, tikėdamasis susitarti su respublikonais, siekiant padidinti
ŽYMA
JOE BIDENAS