Meniu
Prenumerata

sekmadienis, liepos 14 d.


Aktualijos
BALTARUSIJA
URM siūlo nemokamai duoti nacionalines vizas režimo persekiojamiems baltarusiams
Lietuvos užsienio reikalų ministerija (URM) siūlo režimo persekiojamiems baltarusiams nemokamai išduoti nacionalines Lietuvos vizas.
Pasaulis
VIZOS
ES ir Baltarusija pasirašė susitarimus dėl vizų režimo supaprastinimo ir readmisijos
Europos Sąjunga ir Briuselis trečiadienį pasirašė susitarimus dėl vizų režimo supaprastinimo ir readmisijos, socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Baltarusijos užsienio reikalų ministerija.
The Economist
PILIETYBĖ
Namai – kur piniginė
Prekyba pilietybe ir leidimais gyventi – didelis verslas. Ir kontroversiškas.
Aktualijos
Darbininkams iš užsienio atviresnė Lietuva: daugėja legaliai atvykstančių ukrainiečių
Vizų prašytojų eilėje prie Lietuvos ambasados Kijeve šaltą kovo rytmetį trypčiojantis 37-erių Olegas rengiasi dirbti kroviku sandėlyje prie Kauno. Jis tikisi pasinaudoti nuo sausio palengvintomis sąlygomis užsieniečiams dirbti Lietuvoje.
Aktualijos
Ukrainos piliečiams – bevizis režimas
Nuo šiandien įsigaliojo bevizis ES režimas Ukrainai. Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskis sako, kad tai įrodo, jog šalies piliečiai yra laukiami Europoje, jie grįžta į savo tėvynę.
Aktualijos
P. Porošenka: bevizis režimas su ES galutinai „įformino skyrybas“ su Rusija
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pareiškė, kad jo šalis, užsitikrinusi bevizį režimą su Europos Sąjunga, galutinai atsitraukia nuo Rusijos ir grįžta namo į Europą.
Aktualijos
Ukrainiečiai į Europos Sąjungos valstybes galės atvykti lengviau
Europos Parlamentas ketvirtadienį didele persvara pritarė planams leisti Ukrainos piliečiams trumpam laikui atvykti į ES be vizų.
ŽYMA
VIZOS