Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, liepos 25 d.


Aktualijos
RINKIMŲ MARATONAS
Pasitikėjimas G. Nausėda krenta
Per pirmus šių metų mėnesius visuomenės pasitikėjimas prezidentu Gitanu Nausėda krito 4 proc. punktais, rodo naujausia Eltos užsakymu atlikta „Baltijos
Aktualijos
SANDĖLYS MAITINTOJAS
Per trejus metus dovanų ir suvenyrų parlamentarai iš Seimo sandėlio išnešė už beveik pusę milijono eurų
Per trejus metus parlamentarai iš Seimo sandėlio pasiėmė suvenyrų ir reprezentacinių dovanų už daugiau kaip 483 000 eurų, skelbia akcijos
Aktualijos
TEGYVUOJA SANDĖLININKAS!
Tiesiai iš Seimo sandėlio LVŽS narys V. Ąžuolas prisikrovė suvenyrų už beveik 29 tūkst. eurų
Tęsiantis akcijai „Skaidrinam“, visuomenininkas Andrius Tapinas skelbia, jog Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narys Valius Ąžuolas beveik 29 tūkst. eurų parlamentinių lėšų išleido Seimo sandėlio suvenyrams ir reprezentacinėms dovanoms.
Aktualijos
KAS TEISUS?
A. Orlauskas apie A. Tapino ieškinį: tai yra organizuotas puolimas
Komikas Artūras Orlauskas nesutinka su visuomenininko Andriaus Tapino ieškiniu, kuriuo jis prašo teismo pripažinti Šeimų sąjūdžio aktyvisto teiginius apie lėšų rinkimą Ukrainai neatitinkančius tikrovės. A. Orlauskas tvirtina, kad pareikštas ieškinys yra politinis šou, o A. Tapinas esą propagandistas, užsiimantis jo puolimu.
Aktualijos
PARLAMENTARŲ IŠLAIDOS
I. Šimonytė: parlamentinės lėšos turi būti pridėtos prie Seimo narių atlyginimo
Atsinaujinant diskusijoms dėl parlamentinių išlaidų panaudojimo pagrįstumo, premjerė Ingrida Šimonytė sako seniai siūliusi Seimo nariams šį klausimą spręsti atitinkamą sumą pridedant prie atlyginimo ir ją apmokestinant.
Aktualijos
SKAIDRINAM
Į Seimą persikėlusi akcija „Skaidrinam“ identifikavo 19 itin brangius daiktus mėgstančių parlamentarų
Į Seimą persikėlusios akcijos „Skaidrinam“ iniciatoriai skelbia naujas detales apie atliekamą parlamentinių lėšų panaudojimo tyrimą. Politikų piktnaudžiavimo atvejus demaskuojančios iniciatyvos autorius Andrius Tapinas teigia, kad Seimo nariai, baigiantis kadencijai, suskubo įsigyti itin brangius ir vargu ar Seimo nario darbui būtinus pirkinius. Visuomenininko teigimu, tokia praktika yra amorali, mat politikai brangius kompiuterius bei telefonus „griebė“ artėdami prie termino, kada galima įsigytus daiktus pasilikti sau.
Aktualijos
PARLAMENTINĖS LĖŠOS
Dėl parlamentinių išlaidų – klausimai ir ministrei M. Navickienei: pirko paslaugas iš frakcijos vadovės sutuoktinio
Visuomenininko Andriaus Tapino iniciatyvai „Skaidrinam“ persikėlus į Seimą, klausimų dėl parlamentinių išlaidų sulaukė dar viena politikė – socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.
IQ Tema
ŽINIASKLAIDOS ĮTAKA
Nusilpusi ketvirtoji valdžia
Sumenkęs tradicinės žiniasklaidos vaidmuo ir įtaka leidžia politikams lengviau išsisukti nuo atsakomybės Laikraščiu gali užmušti musę ir ministrą. Prieš porą dešimtmečių,
IQ Tema
SAVIVALDOS POLITIKAI
Nebrendylos: nė vienas meras neparodė politinės lyderystės. Partijų viršūnės – taip pat
Dėl visuomenininko Andriaus Tapino sukelto vadinamojo čekiukų skandalo į gėdos lentą įrašyta dešimtys politikų iš daugelio partijų, tačiau nė vienas meras net neprasitarė apie tai, kad turėtų atsistatydinti ar kitaip prisiimti atsakomybę.
Komentarai
REDAKTORIAUS ŽODIS
Nuo „vsio zakonno“ iki „aplinka kalta“
Visuomenininko Andriaus Tapino sukeltas čekučių skandalas, atskleidęs, kaip metų metus savivaldybių politikai neteisėtai savinosi tarybų narių veiklai skirtas lėšas,
Aktualijos
SAVIVALDA
Merai nesutaria, ar M. Sinkevičius galėtų toliau vadovauti savivaldybių asociacijai
Šalies merai neturi vieningos nuomonės, ar į skandalą dėl kanceliarinių lėšų įsivėlęs Jonavos lyderis, Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidentas Mindaugas
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
I. Šimonytė sako primygtinai reikalavusi S. Kairio neteikti atsistatydinimo prašymo
Premjerė Ingrida Šimonytė sako primygtinai reikalavusi kultūros ministro Simono Kairio neteikti atsistatydinimo prašymo kilus abejonių dėl jo išlaidų dirbant Kauno
Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
Antradienio kaleidoskopas: politinė krizė Lietuvoje, euro zona ir kitos svarbiausios naujienos
Svarbiausių gegužės 23-iosios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga.
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
G. Landsbergis šaukia prezidiumą dėl Vyriausybės pasitraukimo, išankstinių rinkimų
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako penktadienį šaukiantis partijos prezidiumą, kuriame be kitų klausimų bus svarstoma, ar Vyriausybė turėtų trauktis bei ar turėtų vykti išankstiniai Seimo rinkimai.
Aktualijos
„SKAIDRINAM“
Premjerė: jei informacija apie Vyriausybės nario paimtą išmoką tiesa, jis turės trauktis, J. Šiugždinienė teigia trauktis neketinanti (atnaujinta)
Jei visuomenininko, „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino paskelbta informacija, jog vienas iš dabartinės Vyriausybės narių prieš išeidamas į Vyriausybę išsėmė išmoką yra tiesa, jis turės atsistatydinti, sako premjerė Ingrida Šimonytė.
ŽYMA
ANDRIUS TAPINAS