Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, rugsėjo 28 d.


IQ Tema
EKONOMIKA
Lenkijos ekonomika demonstruoja tvirtą stuburą ir augimo greitį, tačiau perspektyvos ne tik rožinės
Puikūs greitkeliai ir Varšuvos panoramą puošiantys dangoraižių siluetai yra Lenkijos ekonominės sėkmės iliustracija. O vienas išskirtinių jos bruožų – atsparumas ekonomikos krizėms. Ji gana lengvai pergyveno 2008–2009 m. sukrėtimus, vos 2 proc. smuktelėjo per pandemiją 2020-aisiais.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
EP reikalauja nutraukti naftos, anglies ir dujų importą iš Rusijos
Europos Parlamentas ketvirtadienį per simbolinį balsavimą pasisakė už tai, kad būtų visiškai uždraustas Rusijos energijos išteklių importas į Europos Sąjungą, valstybėms narėms sutarus dėl siauresnių sankcijų rusiškoms anglims.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Landsbergis apie ES sankcijas: jei nekalbame apie naftą, tai nėra didelis smūgis
Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako esąs nusivylęs, kad į naują sankcijų Rusijai paketą neįtraukta naftos pramonė.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
ES siūlo taikyti sankcijas Rusijos anglių pramonei, laivybai
Europos Komisija antradienį pasiūlė naują sankcijų Rusijai paketą, kuris apimtų anglių importo draudimą ir neleistų Rusijos laivams įplaukti į Europos uostus.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
ES svarsto galimybę taikyti sankcijas Rusijos anglių ir naftos pramonei
ES svarsto galimybę dėl karo Ukrainoje taikyti sankcijas Rusijos naftos ar anglių pramonei, antradienį pareiškė vienas aukšto rango Europos Komisijos pareigūnas, nors kai kurios šalys vis dar nerimauja dėl tokio žingsnio ekonominių padarinių.
ŽYMA
ANGLIES PRAMONĖ