Meniu
Prenumerata

antradienis, birželio 25 d.


Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
Palangoje sulaikytas tarptautinėje sankcijų apėjimo schemoje atsidūręs lėktuvas (papildyta)
Per Palangą į Rusiją skridęs privatus lėktuvas gali būti plačios sankcijų apėjimo schemos dalis, antradienį pranešė LRT naujienų portalas.
Verslas
AVIACIJA
„Avia Solutions Group“ Abu Dabyje prižiūrės „Wizz Air“ orlaivius
Verslininko Gedimino Žiemelio valdoma aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“ atidaro naują linijinės techninės priežiūros aptarnavimo stotį Abu Dabyje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
Verslas
PLĖTROS GALIMYBĖS
„FL Technics“ vadovas: pasitraukimas iš Rusijos paskatino plėtrą naujose rinkose
Sprendimas trauktis iš Rusijos rinkos bei ribotos plėtros galimybės Lietuvoje paskatino „Avia Solutions Group“ lėktuvų techninės priežiūros ir remonto bendrovę „FL Technics“ ieškoti naujų rinkų, tarp kurių yra ir JAV, Vidurio Rytų bei Lotynų Amerikos šalys, teigia įmonės vadovas.
Verslas
TOP500
Puota koronaviruso metu: G. Žiemelis tapo trečiuoju Lietuvos milijardieriumi
Gediminas Žiemelis, „Avia Solutions Group“ (ASG) didžiausias akcininkas ir valdybos pirmininkas, tapo trečiuoju Lietuvos milijardieriumi Simbolinę milijardo eurų ribą G. Žiemelis
Verslas
AVIACIJA
„Avia Solutions Group“ įsigijo terminalą ir angarą Londono Biggin Hill oro uoste
Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“ (ASG) įsigijo Londono Biggin Hill oro uosto keleivių terminalą bei techninės priežiūros centrą. Sandorio suma neskelbiama.
Verslas
INVESTICIJOS
„Avia Solutions Group“ jos investicijų blokavimą Vilniuje vadina „raganų medžiokle“
Aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“ sako nusivylusi vyriausybinės komisijos sprendimu blokuoti jos investicijas Vilniaus oro uoste dėl galimos grėsmės
IT ir transportas
SKRYDŽIAI
Nepasiteisino: mėnesį trukę skrydžiai Vilnius–Palanga atšaukiami
Po daugiau nei dešimtmečio birželio pabaigoje sugrįžusio skrydžio iš Vilniaus į Palangą dėl per menko susidomėjimo nebelieka, jį organizavusi kompanija teigia, kad skrydis nebuvo ekonomiškai naudingas. 
IT ir transportas
AVIACIJA
Kitą savaitę pradedami skrydžiai iš Vilniaus į Palangą
Aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ įmonės penktadienį pranešė, kad nuo birželio 26 dienos pradeda skrydžius iš Vilniaus į Palangą. 
Aktualijos
KORONAVIRUSAS
Kinijos siuntą Lietuvai gabena G. Žiemelio bendrovės lėktuvas
Iš Kinijos ketvirtadienio popietę pakilo lėktuvas, gabenantis Lietuvai skirtą krovinį su dešimtimis tūkstančių medicininių kaukių ir pirštinių. „Tai „Huawei“ ir Kinijos
Verslas
KORONAVIRUSAS
Italijoje įstrigusius lietuvius pargabens G. Žiemelio valdoma „Avia Solutions Group“
Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“ jos valdomos oro bendrovės „KlasJet“ lėktuvu pargabens dėl koronaviruso protrūkio Italijoje įstrigusius lietuvius, pranešė grupė. 
Verslas
LOGISTIKA
„Avia Solutions Group“ apsipirko Islandijoj
Sausio 24 dieną „Avia Solutions Group“ pasirašė sutartį su „BB Holding ehf.“ dėl 100 proc. bendrovės „Bluebird Nordic“ akcijų įsigijimo. 
ŽYMA
AVIA SOLUTIONS GROUP