Meniu
Prenumerata

trečiadienis, vasario 21 d.


Aktualijos
D. Trumpo vedamiems respublikonams nepavyko panaikinti „Obamacare“
Iki išnaktų užsitęsęs balsavimas dėl buvusio prezidento Baracko Obamos inicijuotos sveikatos apsaugos reformos („Obamacare“) panaikinimo, baigėsi respublikonų pralaimėjimu. Be to, jiems nugara atsuko ir trys tos pačios partijos nariai.
Aktualijos
Kubos prezidentas: žengtas žingsnis atgal
Artėjant antrosioms santykių tarp JAV ir Kubos atkūrimo metinėms, šalies prezidentas Raulis Castro pavadino naująją JAV prezidento Donaldo Trumpo politiką komunistinės salos atžvilgiu „žingsniu atgal“.
Aktualijos
Kodėl D.Trumpas išvengė D.Grybauskaitės akibrokšto B.Obamai?
Aukščiausio lygio valstybių vadovų susitikimai – tai ne arbatėlė puošniose salėse. Tai simboliniai aktai, galintys virsti reikšmingais ėjimais šachmatų lentoje. Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei šis žaidimas nesvetimas.
Komentarai
Ką aš pasakoju savo neamerikiečiams draugams
Dažnai lankausi kitose valstybėse ir iš užsieniečių draugų nuolat sulaukiu didesnio ar mažesnio sumišimo lydimo klausimo: kas, po galais, dedasi tavo šalyje? Štai ką jiems atsakau.
Aktualijos
D. Trumpas Artimuosiuose Rytuose: vyksta gėrio ir blogio kova
Sekmadienį Saudo Arabijoje JAV prezidentas Donaldas Trumpas paragino stabdyti šiame regione plintantį „islamo ekstremizmą“. Jo teigimu, svarbiausia yra siekti valstybių partnerystės ir sutarimo.
Aktualijos
Pailsėjęs B.Obama grįžta į viešą gyvenimą
Buvęs JAV prezidentas Barackas Obama pirmadienį pasakė pirmą viešą kalbą nuo savo kadencijos pabaigos ir pareiškė, kad tikisi tolesniu savo gyvenimo etapu padėti „ugdyti kitą lyderių kartą“.
Aktualijos
Geroji JAV prezidento D. Trumpo pusė
JAV vadovas Donaldas Trumpas per rinkimų kampaniją švaistėsi skambiais pažadais, tačiau jo pastangos suburti rimtą komandą ir įsiklausyti į pripažintų institucijų rekomendacijas leidžia manyti, kad jis nevaldys kaip beprotis. Taip IQ apžvalgininkui Simui Čelutkai teigė organizacijos „Atlaso tinklas“ (JAV) prezidentas Alejandro A. Chafuenas.
Aktualijos
Naujas D.Trumpo išpuolis: „B.Obama mane šnipinėjo“
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį apkaltino savo pirmtaką Baracką Obamą šnipinėjus jo telefoną per praėjusių metų rinkimų kampaniją, tačiau nepateikė jokių įrodymų.
Komentarai
Ko JAV ekonomikai reikia iš Donaldo Trumpo
Donaldui Trumpui netikėtai laimėjus JAV prezidento rinkimus, neabejotinai paaiškėjo vienas dalykas: pernelyg daug amerikiečių, ypač baltaodžių vyrų, jaučiasi palikti likimo
Aktualijos
Lygesnė už lygius
JAV ir pasauliui Hillary Clinton pergalė prezidento rinkimuose neabejotinai būtų geresnis ir saugesnis scenarijus, tačiau ji tikrai nėra tobula politikė.
ŽYMA
BARACKAS OBAMA