Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gruodžio 7 d.


Komentarai
KOMENTARAS
Generolo skambutis, kuris Lietuvos nepažadino
Buvęs JAV sausumos pajėgų vadas Europoje ir NATO Jungtinės sausumos pajėgų vadavietės vadas atsargos generolas leitenantas Benas Hodgesas iki šiol buvo mėgstamas Lietuvoje ir net apdovanotas ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi. Jis ne tik daug prisidėjo prie Lietuvos gynybos stiprinimo, NATO gynybos spragų išryškinimo, bet ir aršiai ragina Vakarus labiau padėti Ukrainai, kritikuoja Vakarų sostines ir lyderius dėl neryžtingo atsako į Rusijos agresiją.
Aktualijos
STRATEGINIŲ POKYČIŲ GYNYBOJE NĖRA
G. Landsbergis pripažįsta: kritiką dėl Lietuvos gynybos reikia priimti
NATO užsienio reikalų ministrų susitikime Briuselyje, be kita ko, kalbėta ir apie rytinio flango, Lietuvos gynybos stiprinimą. Susitikime dalyvavęs Lietuvos
Aktualijos
NATO
V. Rupšys: Lietuvą dėl pajėgumų kritikavęs B. Hodgesas rėmėsi netikslia infomacija
Lietuvą dėl nepakankamo dėmesio savo pajėgumų stiprinimui kritikavęs buvęs Jungtinių Amerikos valstijų sausumos pajėgų vadas Europoje Benas Hodgesas rėmėsi netikslia,
Aktualijos
ŽVILGSNIS
B. Hodgesas: didžiausia silpnybė – tikėti Kremliaus pasakomis
Apie pratybų „Zapad 2021“ ir Rusijos karinius subtilumus, naująją Baltųjų rūmų politiką, taip pat migrantų krizę ir hibridinį karą IQ biuro Briuselyje vadovas Evaldas Labanauskas kalbėjosi su buvusiu JAV sausumos pajėgų vadu Europoje atsargos generolu leitenantu Benu Hodgesu.
Aktualijos
Jungtinės Valstijos neberotuos savo karių Lietuvoje
Nuo 2014 metų savo karius rotacijai į Lietuvą siuntusios Jungtinės Valstijos nuo šiol dalyvaus tik šalyje rengiamose pratybose.
ŽYMA
BENAS HODGESAS