Meniu
Prenumerata

penktadienis, gruodžio 8 d.


Pasaulis
VOKIETIJA
O. Scholzas paskirs Borisą Pistorius naujuoju Vokietijos gynybos ministru
Vokietijos kancleris Olafas Scholzas antradienį patvirtino naujuoju šalies gynybos ministru skiriantis socialdemokratų politiką Borisą Pistorius, ir pareiškė, kad jis yra
Pasaulis
VOKIETIJA
Vokietija stabdo naujų tankų užsakymus po masinio gedimo
Vokietijos vyriausybė pirmadienį pareiškė, kad laikinai sustabdys naujų tankų „Puma“ pirkimą po to, kai per pratybas įvyko masinis gedimas, ir apgailestavo dėl „skaudžios nesėkmės“, Berlynui siekiant atnaujinti savo kariuomenę.
Pasaulis
VOKIETIJA
Vokietijos parlamentarai pritarė ginkluotės pirkimams, įskaitant naikintuvus F-35
Berlynui pradedant leisti didžiules lėšas savo kariuomenei stiprinti, Vokietijos įstatymų leidėjai pritarė keliems viešųjų pirkimų gynybos srityje projektams, įskaitant „Lockheed Martin“ naikintuvų F-35 pirkimą.
Pasaulis
ŠVEICARIJA IR VOKIETIJA
Šveicarija uždraudė Vokietijai siųsti į Ukrainą šveicariškus šaudmenis
Tradiciškai neutrali Šveicarija ketvirtadienį uždraudė Vokietijai siųsti į Ukrainą bet kokius Šveicarijoje pagamintus šaudmenis, naudojamus oro gynybos ginkluotėje, kurią Berlynas nori išsiųsti į karo draskomą šalį, kad padėtų atremti Rusijos invaziją.
Aktualijos
VOKIETIJOS BRIGADA
Premjerė: dvejonės dėl Vokietijos brigados perkėlimo į Lietuvą – nesusišnekėjimas
Dvejonės, ar į Lietuvą iš tiesų bus perkeliama Vokietijos brigada, yra nesusišnekėjimas, kilęs iš ne taip suprastos frazės, tvirtina premjerė Ingrida Šimonytė.
ŽYMA
CHRISTINE LAMBRECHT