Meniu
Prenumerata

penktadienis, birželio 14 d.


Temos
DALAI LAMA
Reinkarnacijos šachmatai
Dalai Lama neleidžia pasauliui užmiršti Tibeto laisvės idėjos. Brookas Larmeris keliauja į dvasinio lyderio tremties vietą sužinoti, kas nutiks jam mirus.
Komentarai
Trys milijonai dalių
Kai prieš keletą metų lankiausi Gruzijoje, labiausiai įsiminė pokalbis su garbaus amžiaus Tbilisio taksistu. Visą kelią jis emocingai keikė jau nebe prezidentą Michailą Saakašvilį ir amerikonus.
Komentarai
Drakono kamuoliukai
Ilgai sukau galvą, ką čia gero pasakius apie Kiniją, kad straipsnis neatrodytų į vienus vartus. Kinai prieš tūkstantį metų pastatė Didžiąją sieną, nuo tada mongolai pas juos nebelenda. Nes kopėčių neišrado, o arkliai spyriojasi šalia kiniškų dirbinių. Turbūt ši kinų geopolitinė sėkmė įkvėpė Donaldą Trumpą statyti savo sieną. Tačiau Iždo departamente sėdintys demokratų diversantai neduoda penkių milijardų statyboms. Sako, kad be imigrantų iš Meksikos patys neišsikuops viso purvo, kuris kasmet susikaupia iš gero gyvenimo.
Aktualijos
Ar bus kitas Dalai Lama turėtų nuspręsti žmonės
Tibeto budistų dvasinis lyderis tremtyje šeštadienį sakė, kad jo sekėjai turi nuspręsti, ar Dalai Lamos institucija egzistuos ir ateityje.
ŽYMA
DALAI LAMA