Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, balandžio 18 d.


Pasaulis
IZRAELIS IR PALESTINA
A. Blinkenas: Izraelis turi padėti Palestinos savivaldai
Antony\'is Blinkenas, JAV valstybės sekretorius, trečiadienį ragino Izraelį paremti Palestinos savivaldos pastangas ir nekliudyti joms. Jis pabrėžė, kad tai svarbu siekiant užtikrinti ilgalaikį Izraelio saugumą.
Aktualijos
VAKARŲ PAGALBA UKRAINAI
A. Skaisgirytė: G. Nausėdos žinutė Davosui forumui – Vakarams reikia toliau telkti paramą Ukrainai
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda į pasaulio ekonomikos forumą Davose vyksta su žinia, kad Vakarams nevalia pavargti nuo karo Ukrainoje. „Prezidentas vyksta
Pasaulis
BALTARUSIJA
Baltarusijos opozicijos lyderė pasmerkė savo teismo procesą kaip „farsą“
Minske antradienį prasidėjo opozicijos lyderės Sviatlanos Cichanouskajos teismas jai nedalyvaujant, pranešė valstybinė naujienų agentūra „BelTA“. Dabar Lietuvoje gyvenanti S. Cichanouskaja teisiama
Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
Pirmadienio kaleidoskopas: mafijos boso sulaikymas, Davoso ekonomikos forumas ir kiti svarbiausi dienos įvykiai
Svarbiausių sausio 16-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga.
Aktualijos
PASAULIO EKONOMIKOS FORUMAS
G. Nausėda ir G. Landsbergis vyksta į Pasaulio ekonomikos forumą Davose
Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį išvyksta į Pasaulio ekonomikos forumą Davose, jame dalyvaus ir užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Ukrainoje verdant karui, pasaulio elitas grįžta į Davosą
Pasaulio politikos ir verslo elitas pirmadienį grįžta į Davosą po dvejų metų pertraukos, kurią teko padaryti dėl COVID-19 pandemijos, tačiau krizės nebuvo išvengta ir šįkart, nes Rusija surengė invaziją į Ukrainą.
Komentarai
Kaltinimais prieš klimato kaitą
Šių metų Nobelių dalybos be apdovanojimo paliko ne tik Donaldą Trumpą – tai nustebino turbūt tik jį patį, – bet ir jaunąją aplinkosaugos judėjimo žvaigždę, Švedijos moksleivę Gretą Thunberg. Ji itin ryškiai žibėjo viešojoje erdvėje ir buvo absoliuti lažybų dalyvių favoritė.
Komentarai
Davoso depresija
Šveicarijoje, Davose, vykstančiame Pasaulio ekonomikos forume, į kurį kasmet susirenka vadinamasis globalus elitas aptarti tarptautinių problemų, lankausi nuo 1995-ųjų. Tačiau dar niekada iš jo nesu grįžęs toks nusivylęs kaip pastarąjį kartą.
ŽYMA
DAVOSAS