Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, liepos 18 d.


Finansai ir investavimas
ERPB INVESTICIJOS LIETUVOJE
ERPB viceprezidentas: tikiu, kad šiais metais Lietuvoje investuosime tiek pat, kiek ir pernai (interviu)
Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) viceprezidentas Markas Bowmanas teigia, kad institucijos investicijos Lietuvoje 2023 m. turėtų prilygti 2022 m.
Pasaulis
PARAMA UKRAINAI
Norvegija skirs Ukrainai beveik 200 mln. eurų gamtinių dujų įsigijimui
Norvegijos finansų ministras Trygvė Slagsvoldas Vedumas pirmadienį pasirašė susitarimą dėl 2 mlrd. Norvegijos kronų finansavimo Ukrainos aprūpinimui gamtinėmis dujomis artėjančią žiemą, skelbiama Norvegijos vyriausybės tinklapyje.
Aktualijos
PAGALBA UKRAINAI
LB investavo 100 mln. eurų į ERPB obligacijas paramai Ukrainos pabėgėliams
Lietuvos bankas (LB) investavo 100 mln. eurų į Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) obligacijų emisiją, kurios lėšomis finansuojama pagalba nuo karo Ukrainoje bėgantiems žmonėms.
Finansai ir investavimas
KARAS UKRAINOJE
Karas Ukrainoje stabdo buvusio Sovietų Sąjungos bloko valstybių plėtrą
Sparčiai auganti infliacija ir mažėjantis dujų tiekimas, kurį lėmė Rusijos invazija į Ukrainą, kitais metais stabdys augimą buvusiame Sovietų Sąjungos bloke, trečiadienį paskelbė prognozę Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB).
Verslas
ŽALIOJI EKONOMIKA
ERPB viceprezidentas J. Rigterinkas: ekonomikos žalinimas neturėtų reikšti didesnės žmonių atskirties
Europos Rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) viceprezidentas Jurgenas Rigterinkas sako, kad ekonomikos žalinimas neturėtų reikšti didesnės žmonių atskirties.
Pasaulis
GEOPOLITIKA
ERPB sunerimo dėl Baltarusijos ir Rusijos konflikto
Apsirūpinimo rusiška nafta ir dujomis krizė Baltarusijos ekonomikai gali turėti skaudžių padarinių, perspėja Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB).
ŽYMA
ERPB