Meniu
Prenumerata

šeštadienis, liepos 13 d.


Aktualijos
PENKTADIENIO KALEIDOSKOPAS
Vašingtono perspėjimai Baltijos šalims, Japonijos nusileidimas Mėnulyje ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Vašingtono ekspertų perspėjimas Baltijos šalims dėl „vienišų vilkų“ išpuolių
Aktualijos
KETVIRTADIENIO KALEIDOSKOPAS
Smūgis Vengrijai, kova dėl kelialapių į Briuselį, JAV rinkimų aistros ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių sausio 18-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga. Europarlamento smūgis ir Vengrijai, ir Komisijai Europos Parlamentas sausio mėnesio plenarinę sesiją Strasbūre
NT ir energetika
NĖRA TEISINIO PAGRINDO
Prokuratūra atsisakė ginti viešąjį interesą dėl ESO permokos
Išsamų tyrimą atlikusi Generalinė prokuratūra atsisakė ginti viešąjį interesą dėl bendrovei Energijos skirstymo operatorius (ESO) gyventojų ir verslo permokėtų beveik
NT ir energetika
ATSINAUJINANTI ENERGIJA
Gyventojams saulės elektrinių įsirengimui skiriama 40 mln. eurų
Nuo penktadienio gyventojai kviečiami teikti paraiškas kompensacijoms nuosavoms saulės elektrinėms savo gyvenamajame būste įsirengti ir tapti gaminančiais vartotojais. Energetikos ministerijos
NT ir energetika
ENERGETIKA
D. Kreivys: elektros kainos dabar – rekordinėse žemumose, tačiau turėtų kilti
Į seniai matytas žemumas nukritusios elektros kainos artėjant vasarai, tikėtina, augs, sako energetikos ministras Dainius Kreivys. Vis dėlto, anot jo,
NT ir energetika
ELEKTRA
ESO vadovas: garantinio teikimo vartotojams elektra nuo sausio nebus atjungta
Sausio 1 dieną baigiasi pusmetis nuo antro elektros rinkos liberalizavimo etapo pabaigos, tačiau garantinis elektros tiekimas beveik 50 tūkst. nepriklausomo tiekėjo iki šiol nepasirinkusių vartotojų nebus nutrauktas, BNS sako bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) vadovas.
NT ir energetika
ENERGETIKA
Energetikos ministerija: gaminančių vartotojų – daugiau nei 40 tūkst.
Susidomėjimas saulės elektrinėmis namų ūkiuose neslūgsta – gaminančių vartotojų jau yra daugiau negu 40 tūkst. remdamasi bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) duomenimis šeštadienį pranešė Energetikos ministerija.
NT ir energetika
ELEKTRA
ESO: garantinio tiekimo kaina lapkritį mažėja 27,7 cento iki 36 centų už kWh
Garantinio elektros tiekimo paslaugos kaina lapkritį, palyginti su spaliu, mažėja 27,7 cento ir kainuos 36 centus už kilovatvalandę (su PVM), pranešė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).
NT ir energetika
ENERGIJA
ESO: naujų vartotojų prijungimas vėluoja dėl specialistų ir medžiagų trūkumo
Sparčiai augant darbų apimtims prijungiant gaminančius bei naujus elektros vartotojus, bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) vėluoja atlikti darbus, nes rangovams trūksta darbuotojų bei medžiagų, trečiadienį pranešė ESO.
Aktualijos
ELEKTROS TIEKIMAS
„Perlas Energija“ žada 6 centų už kWh kompensacijas
Nuo rugsėjo 1-oios veiklą stabdanti nepriklausoma elektros tiekėja bendrovė „Perlas Energija“ savo vartotojams kompensuos fiksuotos kainos skirtumą tarp įmonės ir naujo tiekėjo kainų, bet ne daugiau kaip 6,3 cento už kilovatvalandę.
NT ir energetika
ELEKTRA
Naujus elektros tiekėjus jau pasirinko 40 proc. „Perlas Energijos“ klientų
Valstybės valdomos „Ignitis grupės“ elektros ir gamtinių dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) penktadienio duomenimis, 40 proc. (apie 70 tūkst.) nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientų jau pasirinko kitą naują nepriklausomą tiekėją, 60 proc. (106 tūkst.) – dar ne.
NT ir energetika
ELEKTROS TIEKĖJAI
Seimo pirmininkė mato rizikų dėl Vyriausybės kompensacijų „Perlas Energijos“ klientams
Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako matanti rizikų dėl energetikos ministro pareiškimo, kad Vyriausybė skirs dalines kompensacijas nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientams, pastarajai pranešus apie veiklos stabdymą.
NT ir energetika
ENERGETIKA
Biomasės energetikos asociacija: biokuro žaliavos yra pakankamai
Lietuvoje netrūksta biokuro žaliavos, todėl augant energijos kainoms kuo daugiau jos būtina pateikti energijos gamintojams, sako Lietuvos biomasės energetikos asociacijos vadovė.
Aktualijos
ELEKTRA IR DUJOS
Seimui pateikta nauja elektros ir dujų kainų kompensavimo tvarka
Seimas priėmė svarstyti Vyriausybės siūlomą elektros ir gamtinių dujų kainų kompensavimo gyventojams tvarką nuo šių metų liepos.
NT ir energetika
NEPAGEIDAUJAMAS TIEKĖJAS
Lietuvą elektros kabeliais aprūpina ir Astravo AE partnerė
Lietuvos energetikos sistemai elektros kabeliai tiekiami ir iš Baltarusijos gamintojos „Energokomplekt“, kuri yra Astravo atominę elektrinę (AE) statančios Rusijos „Rosatom“ partnerė, rašo portalas lrt.lt. 
ŽYMA
ESO