Meniu
Prenumerata

pirmadienis, balandžio 15 d.


Verslas
ŽINIASKLAIDA
Viena įtakingiausių pasaulyje žiniasklaidos grupių – Rusijos oligarcho rankose?
Kol kas oficialiai nepatvirtintais duomenimis, rusiškojo „Forbes“ savininkas Magomedas Musajevas įsigijo visą „Forbes“ žiniasklaidos grupę. Apie tai pranešė „The Washington Post“,
Verslas
VERSLAS
„Forbes“: turtingiausias pasaulyje – prancūzas B. Arnault
Bernardas Arnault, prancūzų verslininkas ir LVMH grupės, kuriai priklauso 75 mados ir kosmetikos prekių ženklai, vadovas, žurnalo „Forbes“ duomenimis, yra
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
„Forbes“: Rusija karui su Ukraina išleido jau ketvirtadalį savo biudžeto
Rusijos išlaidos per devynis karo su Ukraina mėnesius atitiko apytikriai 82 mlrd. JAV dolerių, o tai – maždaug ketvirtadalį metinio Rusijos biudžeto, skelbia Vokietijos visuomeninė transliuotoja „Deutsche Welle“, remdamasi „Forbes“.
Verslas
PASIEKIMAI
„Financial Times“ 100-uke: pirmajame trejetuke – „Kilo Health“, antrąkart – „Omnisend“
Didžiosios Britanijos verslo, finansų, ekonomikos ir politikos dienraštis „Financial Times“ sudaromame greičiausiai augančių Europos bendrovių sąraše – ir lietuviški verslai, praneša portalas vz.lt.
Verslas
AUGIMAS
„Forbes“: pasaulio milijardierių turtas per metus išaugo penktadaliu
Jungtinių Valstijų verslo žurnalas „Forbes“ suskaičiavo, kiek per šiuos „pandeminius“ metus tapo turtingesni pasaulio turtingiausieji.
Verslas
Lietuvą gyręs „Forbes“ vyriausiasis redaktorius S. Forbesas kritikuoja naująjį GPM
Seimui nubalsavus už mokesčių reformą, Lietuva dirbančiuosius apmokestins dviem gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifais – 20 ir 27 proc. Jungtinių Valstijų ekonomikos žurnalo „Forbes“ vyriausiasis redaktorius Steve'as Forbesas, vienoje savo knygų gyręs Lietuvą už sprendimą taikyti fiksuotą 15 proc. GPM mokestį, šiandien linki susigrąžinti tai, kas prarasta. Interviu specialiai IQ žurnalui jis papasakojo, kodėl siūlytų visoms valstybėms kuo paprastesnius mokesčius ir ką Lietuvai gali atnešti tokie pasikeitimai.
ŽYMA
FORBES