Meniu
Prenumerata

penktadienis, birželio 14 d.


IT ir transportas
SOCIALINIAI TINKLAI
FTB reiškia susirūpinimą dėl „TikTok“ keliamos grėsmės nacionaliniam saugumui
Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktorius Chrisas Wray\'us penktadienį išreiškė susirūpinimą dėl nacionalinio saugumo dėl „TikTok“, įspėjęs, kad populiariosios dalijimosi vaizdo įrašais programėlės kontrolė yra Kinijos vyriausybės, kuri „nepritaria mūsų vertybėms“, rankose.
IT ir transportas
Estijoje dėl 575 mln. dolerių išviliojimo pagal kriptovaliutos schemą suimti 2 asmenys
Estijoje buvo suimti du vyrai, kurie, kaip įtariama, pagal kriptovaliutos schemą iš šimtų tūkstančių žmonių išviliojo 575 mln. JAV dolerių (562 mln. eurų), pirmadienį pranešė šalies policija.
Pasaulis
JAV
Buvusio JAV prezidento D. Trumpo teisinės bėdos
Niujorko valstijos generalinė prokurorė Letitia James trečiadienį iškėlė civilinę bylą Donaldui Trumpui ir trims jo vaikams dėl machinacijų, susijusių su nekilnojamuoju turtu.
Pasaulis
SAUSIO 6D. TYRIMAS
D. Trumpas tikriausiai slėpė dokumentus siekdamas trukdyti tyrimui – pareigūnai
Per kratą buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo namuose Floridoje aptikti dokumentai „tikriausiai buvo slepiami“ siekiant trukdyti Federalinio tyrimų biuro tyrimui dėl galimai netinkamo jo elgesio su įslaptinta medžiaga, antradienį teismui pateiktame dokumente nurodė Teisingumo departamentas.
Pasaulis
TYRIMAS
FTB reidas D. Trumpo namuose įžiebė politinę audrą
Įtakingi JAV respublikonų lyderiai antradienį reiškė paramą eksprezidentui Donaldui Trumpui, beprecedenčiam Federalinio tyrimų biuro (FTB) reidui jo privačioje rezidencijoje Floridoje sukėlus politinę audrą ir taip smarkiai susiskaldžiusioje šalyje.
Pasaulis
JAV
FTB: Kapitolijaus riaušininkė norėjo parduoti N. Pelosi kompiuterį Rusijos žvalgybai
Viena jauna protestuotoja, dalyvavusi JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų surengtame Kapitolijaus šturme, pagrobė Atstovų Rūmų pirmininkei Nancy Pelosi priklausantį kompiuterį
Pasaulis
JAV
FTB pasiekia pavojaus signalai apie JAV planuojamus ginkluotus protestus
JAV Federalinis tyrimų biuras (FTB) stebi „daugybę nerimą keliančių pokalbių internete“, įskaitant raginimus rengti ginkluotus protestus prieš kitą savaitę įvyksiančią
Aktualijos
JAV RINKIMAI
D. Trumpas užsipuolė FTB direktorių dėl Rusijos kišimosi vertinimo
 JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį užsipuolė Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktorių Christopherį Wray, kad šis pabrėžia Rusijos ir dešiniųjų organizacijų pavojų Jungtinių Valstijų rinkimams, užuot sutelkęs dėmesį į Kiniją ir kairiojo sparno judėjimus.
Aktualijos
Naujas FTB direktorius žada nepaklusti politinėms įtakoms
JAV Senatas antradienį beveik vienbalsiai pritarė Christopherio Wray'aus kandidatūrai į Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktoriaus postą. Naujo direktoriaus teko ieškoti prezidentui Donaldui Trumpui prieš tris mėnesius atleidus Jamesą Comey.
Aktualijos
Kandidatas į FTB vadovus nežada būti palankus D.Trumpui
Teisininkas Christopheris Wray'us, kurį JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasirinko vadovauti Federaliniam tyrimų biurui (FTB), įspėjo, kad jo ir prezidento požiūriai pastarajam jautriais klausimais nesutaps.
Aktualijos
Buvęs FTB vadovas: D. Trumpas nereikalavo nutraukti tyrimą dėl Rusijos
Ketvirtadienį Vašingtoną sukrėtė buvusio JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktoriaus Jameso Comey liudijimas apie įtariamas prezidento Donaldo Trumpo pastangas paveikti tyrimą dėl numanomo Rusijos kišimosi į 2016 metais vykusius valstybės vadovo rinkimus.
Aktualijos
Donaldas Trumpas kaltinamas daręs spaudimą nutraukti tyrimą dėl Rusijos poveikio
Donaldas Trumpas kaltinamas raginęs nutraukti tyrimą dėl Michaelo Flynno numanomų ryšių su Rusija.
ŽYMA
FTB